26 – 29 вересня в Києві відбудеться щорічний міжнародний ярмарок сучасного фотомистецтва PHOTO KYIV FAIR 2019Опубликовано On


ЩО ТАКЕ PHOTO KYIV FAIR?  ——————————————————————————-

Щорічний міжнародний професійний арт-ярмарок фотографії, заснований у 2017 році. Цей захід є унікальним для українського мистецького простору, оскільки об’єднує міжнародні та місцеві галереї, заклади та фонди, посольства та бізнес-компанії, які беруть активну участь у культурному розвитку Києва.

Основні завдання ярмарку:

 • Розвиток українського ринку мистецтва фотографії
 • Створення міжнародної освітньої платформи для активного діалогу щодо фотографії в Україні
 • Підтримка й просування вітчизняної фотографії в Україні та за кордоном
 • Залучення міжнародних фотографів, галерей, кураторів і колекціонерів до України
 • Сприяння розвитку культурного іміджу Києва та України в цілому
 • Розвиток культурного туризму в Україні

ДЕ І КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ?

——————————————————————————-

З 26 по 29 вересня Київ утретє стане домом для міжнародного ярмарку фотографії. Цього року Photo Kyiv Fair 2019 пройде в новій локації – Київській муніципальній галереї мистецтв “Лавра”, за адресою: Лаврський провулок, 7.
Під одним дахом, на площі 1500 кв.м., об’єднаються українські та європейські галереї, культурні інституції, меценати, видавництва й тисячі шанувальників сучасного фотомистецтва.

ЩО ПОДИВИТИСЯ?

——————————————————————————-

На ярмарку буде представлено більше півтисячі фотографій світових та українських фотографів, якими можна не тільки помилуватися, але й придбати у свою колекцію.

Заплановано велику освітню програму, присвячену фотографії та розвитку ринку мистецтва, а також спеціальні виставкові фотопроекти й видавничу секцію.

Галереї які представлять свої роботи: Галерея 5.6, Abramovych Gallery, Apart11, Galerie Les Noms, Mironova Gallery, “MYPH” Gallery, Pavlovka Gallery, T&K Gallery, TUASHO, Українська вулична фотографія, VASA Project / ArtHouse, Zenko Gallery

СПЕЦПРОЕКТИ

——————————————————————————-

“Чорнобильська наречена”

Однією з новинок цього року стане спецпроект художниці ІЗАҐЮС “Чорнобильська наречена”: це дівчина, одягнена у весільну сукню з протигазів, що, як примара, блукає вулицями мертвої Прип’яті в пошуках присутності життя. У цьому проекті ідея виражена у вигляді різних художніх засобів, які доповнюють один одного (перформанс, фото, відео), щоб посилити вплив на глядача.

Етюди тіла: фотографічні скульптури

Фред Жагено, натхненний серією малюнків Гюстава Клімта, в своєму проекті звертається до дослідження жіночого тіла, використовуючи множинність перспектив, що дозволяють заповнити візуальну пам’ять.

Проект складається з двох частин:

Перша частина – це фреска з декількох сотень фотографічних етюдів, виконаних в приглушених тонах, яка готує глядача до сприйняттю. Друга частина складається з диптихів і триптихів, виконаних методом широкоформатного друку полароїдних негативів, в основі якого лежить улюблений Девідом Хокні принцип «перевернутої перспективи».

КВИТКИ ТА ГРАФІК

——————————————————————————-

Квитки на ярмарок можна придбати за зниженою ціною до 14 вересня 2019 р. на офіційному сайті ярмарку photokyiv.com/ticket/ або на сайті karabas.com.

Квитки: 

 • У день відкриття (26 вересня) – 250 грн.
 • Абонемент на три дні (27-29 вересня) – 200 грн.
 • Одноденний квиток на подію (27, 28 або 29 вересня) – 100 грн.

Години роботи ярмарку: 

 • четвер, 26 вересня: 19.00-22.00
 • п’ятниця, 27 вересня: 12.00-20.00; 
 • субота, 28 вересня: 12.00-20.00; 
 • неділя, 29 вересня: 12.00-18.00.

ПОСИЛАННЯ ТА КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

——————————————————————————-

Зустріч Photo Kyiv Fair 2019: https://www.facebook.com/events/2753979298009065/

Facebook Photo Kyiv Fair 2019: www.facebook.com/photokyivfair/

Instagram Photo Kyiv Fair 2019 : https://www.instagram.com/photo_kyiv_fair/

Сайт Photo Kyiv Fair 2019: https://photokyiv.com

АФИША

Добавить комментарий