27 березня зустрінемося на вечірці від Радіо Аристократи!Опубликовано On


Нова тенденція проводити онлайн концерти трансформувалася в більш масштабна подія – радіо Аристократи запрошують всіх на вечірку в прямому ефірі в колаборації з DJBuro

Лайн-ап Online Party:

Jean Gritsfeldt – відомий дизайнер, ментор і телеведучий. Але крім цього, він уже багато років підриває танцполи найгаласливіших світських заходів і має відмінний музичний смак.


Katro Zauber – дівчина меломан, за плечима якої більше десяти років кар’єри діджея. Під сети Катруся танцювали в Парижі, Амстердамі, Баку, Тель-Авіві, Нью-Йорку і Маямі. Будь-то бар, пляж, фестиваль або світський раут – вона завжди знає як поставити правильний настрій.

Vlad Fisun – діджей міжнародного класу, цінитель великих фестивальних майданчиків і камерних свят, фанат пластинок і фігурант музичних новинних стрічок. У своїй колекції має понад 5000 тисяч платівок.

Минулого тижня пройшла перша вечірка від Радіо Аристократи, яка дуже сподобалася всім тим, хто дотримується режиму карантину! Тепер Online Party будуть проходити на регулярній основі.

“В Медіа кажуть мити руки, залишатися вдома, тощо. Ми хочемо додати – лишайтеся в гарному гуморі! Це важливо для якості життя. Страх не лікує, здоровий глузд – так. Радіо Аристократи та DJBuro знаються на музиці, вечірках і створені класної атмосфери. Докладаючи чималих зусиль, аби дотриматися засобів безпеки у час карантину, ми, проте, не можемо припинити робити свою роботу – тримати в гарному настрої наших друзів і фоловерів. Тому давайте до нас на п’ятничні вечірки. Діджеї у нас, вечірка – у вас вдома “, – поділилася співзасновниця радіо Валерія Чачібая.

До речі, запис з попередньої вечірки можна подивитися на офіційному YouTube каналі Радіо Аристократи!

АФИШАНОВОСТИСULTURE

Добавить комментарий