«Чорне дзеркало» – Bereznitsky Art Foundation представляє унікальний проект Юрія СівірінаОпубликовано On


Художник Юрій Сівірін реалізував безліч проектів, які були представлені в знакових виставкових просторах: у Національному музеї «Київська картинна галерея», в Одеському музеї сучасного мистецтва та в Bereznitsky Private Space.

Юрій Сівірін брав участь в проектах Kyiv Art Week, в проекті Burn Babylon (ГогольFest) і в Українському домі в проекті «Медіазалежність», де були також представлені твори впливових українських постмодерністів – Арсена Савадова, Олександра Гнилицького.

Художник знаходить свої образи не в реальності, а в архівах медійних зображень і стрічках соцмереж. Або вдається до ще більш радикальної і захоплюючою підмінної реальності – бере образи фантомів з кіноархіву подій, які ніколи не відбувалися.

Юрій знаходиться в стані взаємовиключних і напружених ментальних переживань. Його шлях – це «Чорне дзеркало» нових інформаційних технологій. Воно притягує, але одночасно лякає і відштовхує – це страх хаосу і непередбачуваності. Сівірін намагається називати речі своїми іменами і цим оголює рани.
«Що таке час?» – головне питання, яким задається автор.

Йому, як і всім нам, доводиться жити в режимі постійних інформаційних травм і атак. Але він, не соромлячись, ділиться своїм унікальним досвідом виживання в задзеркаллі – веде відверту розмову про сенс життя.

Виставка буде проходити в новій локації Bereznitsky Art Foundation, за адресою Кожемяцкая, 22 і буде відкрита для відвідування з 21 лютого по 15 квітня. Ви можете відвідати виставку з вівторка по неділю з 11:00 – 19:00, (понеділок-вихідний). Вхід – вільний!

АФИШАСULTURE

Добавить комментарий