Духовний наставник Г’ю Джекмена і Джерарда Батлера вперше приїде в УкраїнуОпубликовано On


11 кітня 2020 року Прітаджі вперше виступить з лекцією «Power of Сonsciousness. Сила свідомості »в Києві. Прітаджі – знаменитий сучасний філософ, духовний лідер, співзасновниця Академії Про & О, чиї вчення трансформують життя тисяч людей по всьому світі.

Прітаджі розповість про те, як стати успішним бізнес-лідером у сучасному світі змін і невизначеності, про силу свідомості, про способи досягнення багатства в сучасному бізнес-світі, які сильно відрізняються від відомих більшості. Вона розповість про подорож до свідомості, що відкриває неймовірні можливості і синхроністичность, щоб перестати жити в боротьбі і почати пливти в потоці великого життя, досягаючи неймовірних результатів. Про те, як жити не в страху, тривозі і розділеності, а у стані з’єднуваності, безстрашності і умиротворення.

Прітаджі – вчитель, в чиїх навчаннях гармонійно поєднуються два світи – науковий і духовний, розум та серце. Її інсайти щодо життя, розуму, свого «Я», всесвіту і свідомості – це прориви в людському мисленні, що випереджають час.

Серед учнів Академії Про & O є такі лідери як CEO WME-IMG Арі Емануель, репер Ашер Реймонд, мільярдер Forbes Майкл Новограц, CEO Life Camp Inc Еріка Форд, колишній професійний футболіст, письменник Льюїс Хоус, CEO Patagonia Inc. Кейсі Шіен, голлівудський актор Г’ю Джекмен і багато інших.

У 2019 вийшла книга «Чотири Священних Секрети» засновників Академії Про & Про Прітаджі і Крішнаджі, яка всього за кілька тижнів стала бестселером на Amazon, LA Today, US Today. Вже за кілька місяців книга була видана в США, Великобританії та Індії. Випустило книгу найпрестижніше світове видавництво Simon & Schuster.

Прітаджі часто виступає на престижних конференціях по всьому світі, серед яких TEDx в Канзас Сіті, The Force of Innovation TEDx in Shanghai, WME, ING Annual Conference, LA Federation of Industries в Сан-Пауло, Симпозіум з високоефективного життя, організований Equinox і інші. Медитації і уроки мудрості від Прітаджі та її чоловіка Крішнаджі отримала команда телеканалу Опри Уїнфрі OWN (Oprah Winfrey Network) і WME-IMG Арі Емануеля. Прітаджі і Крішнаджі була присвячена серія передач на телеканалі BTVi, у них брали інтерв’ю для телеканалу CNBC TV18, Jack Delosa audio podcast, Buddhist Broadcasting Service, YouTube-каналі Lewis Howes.

Познайомитися з Прітаджі і перебувати в її присутності – везіння. Вчитися у Прітаджі – справжній подарунок і можливість прокинутися до нової свідомості, нового життя і неймовірній силі створювати новий світ навколо себе.

https://youtu.be/uzRhZIStLZI

https://youtu.be/RAOQ3ZubQGM

https://preethaji-forum.com/

АФИША

Добавить комментарий