Їх чекав увесь Київ: THE CHEMICAL BROTHERS приїдуть у столицю з драйвовим концертомОпубликовано On


15 червня 2019 у Міжнародному виставковому центрі виступлять легендарні британці з новим альбомом “No Geography ”. Вони назавжди змінили уявлення про те, як має виглядати live-шоу електронної групи. Їх концерти – це повне занурення в аудіовізуальне уявлення, яке тримає публіку до самого фіналу.

Почавши свою кар’єру в невеликих лондонських клубах, вони дуже швидко перемістилися на верхні рядки афіш найбільших фестивалів світу. Музиканти завжди залишалися вірними своїй ідеї – “живе” шоу повинно створювати власний аудіовізуальний простір, який не хочеться залишати. Багато років перформанси The Chemical Brothers, спродюсовані візуальними художниками Адамом Смітом і Маркусом Ліоллом, вводять аудиторію в стан трансу і ейфорії у всьому світі.

Вплив The Chemical Brothers на електронну музику важко переоцінити. Шість їх альбомів в різний час досягали №1 в британських чартах, а їхні альбоми і сингли продаються багатомільйонними тиражами. The Chemical Brothers – перші серед електронників отримали нагороду Grammy за трек Block Rockin ‘Beats (всього за свою кар’єру “брати” отримали 4 Grammy).

Дев’ятий альбом “хіміків” “No Geography” вийшов навесні 2019 року і включає в себе сингл Free Yourself, який вже встиг стати улюбленим серед меломанів, під який вони танцювали на літніх фестивалях минулого року. Також до альбому ввійшов зовсім свіжий трек МАН, який був прекрасно сприйнятий фанатами групи.

Їх нове шоу – це, як завжди, неймовірні дивовижні візуалізації, суперхіти, під які весь світ танцює останні двадцять років, а також абсолютно нові треки, які гарантовано будуть задавати тон і ритм на всіх вечірках планети цього літа.

Пропустити виступ The Chemical Brothers – значить пропустити кращий електронний перформанс цього літа!

АФИША

Добавить комментарий