Іспанія ближче, ніж здається!Опубликовано On


26 квітня в Культурному центрі «Кінотеатр «Київ» відкривається фестиваль CineFiesta 16-й Тиждень іспанського кіно в Україні.

Чорна комедія про фатальне втілення мрії, історичний пригодницький фільм про іспанців в Америці, музична комедія про молодість і бунтарство, емоційний трилер про вендету, історія реальних жахів про містичне і надприродне,  документальне дослідження зв’язку  між передмістям Сакрамонте і фламенко – різноманітність жанрів задовольнить навіть завзятого кіномана.

6 різножанрових фільмів — шість історій, зануритися в які глядачі зможуть вже в кінці квітня.

Альваро – небагата людина, одержима ідеєю написати великий шедевр. Він починає навмисно провокувати конфлікти між сусідами, роблячи їх героями свого роману. Повне занурення в змову з імовірним вбивством в кінці не дозволяє йому бачити найголовнішого: реальність не так керована, як роман.

Веселощі на межі трагедії — фільм МОТИВ, — те почуття, коли сюжет роману виходить з-під контролю творця. 25 номінацій і 11 перемог в різних міжнародних і іспанських фестивалях.

 

Тропічний ліс Амазонки, 1538 рік. Король Карлос V в Іспанії відправляє групу іспанських солдатів на новий континент, щоб знайти Тезютлан, місто, який славився покладами золота, щоб збагатити Іспанську імперію.

ЗОЛОТО — 6 номінацій премії Goya, пригодницький фільм, приправлений смертю, сексом і інтригами про шалену жадібность в пошуках дорогоцінного металу.

 

Сусанна і Марія — сімнадцятирічні бунтарки, відпочиваючі в християнському таборі «Компас», куди приїжджають щоліта з самого дитинства. Обидві люблять реггетон і електро-латино, обидві регулярно втікають ночами в найближчий клуб на дискотеки і вислуховують вранці догани сестер-настоятельок. Однак все змінюється в той день, коли Марії починають з’являтися божественні бачення. Ці бачення в корені змінять життя двох подруг.

СВЯТИЙ ТАБІР — музична комедія про молодість, мораль і конфлікт поколінь, переможець «Краща пісня» кінематографічної премії Goya.

 

Чоловік, який втрачає свою дружину під час пограбування ювелірного магазина, планує знайти і помститися грабіжникам, з кожним днем ​​гнів всередині нього тільки зростає.

ГНІВ ТЕРПЛЯЧОГО – приголомшливий режисерський дебют Рауля Аревало, трилер з численними номінаціями та нагородами на фестивалях кіно в усьому світі.

 

Віджа — це дошка для спіритичних сеансів виклику душ померлих. Її називають дошкою Диявола, тому що спілкування з загробним світом не обходиться для живої людини без наслідків. Той, хто бере в руки Віджа, повинен знати, що вона має страшну владою відкривати ворота жахливому злу, протистояти якому практично неможливо.

Вероніка, красива і весела старшокласниця, навіть уявити не могла, чим для неї закінчиться те, що вона вважала невинної грою …

ВЕРОНІКА — фільм жахів від творців «Репортаж» (REC), заснований на реальних подіях.

 

 

САКРАМОНТЕ, МУДРЕЦІ ПЛЕМЕНІ – документальний фільм, спроба відновити пам’ять про Сакромонте, передмісті міста Гранада. Режисер Шус Ґутьєрес досліджує зв’язок між передмістям і фламенко.

 

Організатором фестивалю CineFiesta 16-й Тиждень іспанського кіно виступає Посольство Іспанії в Україні при партнерстві дистриб’юторскої компанії KINOVE.

 

Квитки на покази доступні в касах і на сайті кінотеатру «Київ»:

http://www.kievkino.com.ua/uk/1286/index.html

 

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

 

Зазначимо, що Фестиваль CineFiesta також пройде в Одесі, Львові, Харкові та Запоріжжі.

Медійна підтримка фестивалю CineFiesta 16-й Тиждень іспанського кіно:

Просто Радио, Український тиждень, Фраза.юа, Киноафиша, Moviegram, Main Cream, WHAT`S ON

АФИША

Добавить комментарий