KYIV WINE – це хороший вечір у компанії друзів, розслабляючої музики та надзвичайно смачного винаОпубликовано On


8-9 червня в Києві відбудеться KYIV WINE 2019 – масштабний фестиваль вина і їжі від Goodwine.

Винні дегустації, фудмаркет з прицілом на гастрономічну подію року, бранчі, фермерські обіди, майстер-класи за участю локальних і європейських шефів, винні бари. Розповідаємо чим зайнятися на фестивалі обидва дні і чим вони відрізняються.

Дегустації без обмежень (тільки у перший день)

ВЕЛИКИЙ ДЕГУСТАЦІЙНИЙ ЗАЛ (4 тис м2)
У перший день Kyiv Wine гостей чекає винний безліміт: дегустації без обмежень і оплати за кожен келих, а також унікальні знайомства з людьми, які створюють сучасний винний світ. Більше, ніж 90 виноробів з 20 країн приїдуть в Україну для того, щоб взяти участь у фестивалі. Окрему увагу заслуговують нове покоління виноробів, які виробляють натуральні, органічні й біодинамічні вина. Ці вина варто спробувати хоча б заради того, щоб бути в курсі по чому божеволіє весь винний світ.


SELECTIVE WINES
Особлива зона дегустаційного залу з винами від 1000 грн (за ціною полиці goodwine). Половина асортименту – найцікавіші вина з асортименту goodwine. Це особистий вибір сомельє за принципом: найкраще з регіону, сорту або від визначного виробника. В іншій частині буде можливість поспілкуватись тет-а-тет з культовими бургундцями з Domaine Bertagna і колекціонерами Maison Roche de Bellene, відомими біодінамістами з Тоскани – Querciabella, виробниками сімейних шампанських будинків – Taittinger і Lamiable. Бонус – 12 особистих сомельє, які допоможуть не розгубитись серед всіх позицій.

Вартість – 2500 грн. Обидва дні.

FOOD MARKET
Організатори поставили собі за мету зробити його найбільшою гастрономічною подією цього року. 25 найцікавіших гастро-проектів в одному місці претендують стати головною гастро-подією року. Good Girl, Бездельники, BEEF meat & wine, Любимый Дядя, Lucky Restaurant Vinoteque, Fish&Pussycat Sushi Bar, Mimosa Brooklyn Pizza, Tin Tin, Make My Cake, Bakehouse та багато інших створили меню, яке можна буде спробувати лише на фестивалі.

LIVE KITCHEN ZONE (вхід вільний)
Упродовж двох днів у цій зоні 9 шефів готуватимуть улюблені страви з літніми продуктами.

TAITTINGER LOUNGE
Champagne bar з широкою лінійкою шампанского, видатними винами та окремим меню у форматі seafood bar. У вартість квитка входять сет з шампанського Taittinger та чорної ікри від Black Caviar, дегустація вин з Gavi – La Scolca за участі володарки виноробні Кьяри Солдатті. Безлімітне відвідування всіх дегустаційних зон на KYIV WINE, в тому числі SELECTIVE WINES. Найкомфортніший простір в рамках фестивалю KYIV WINE.
Вартість – 4500 грн.

Вартість основного квитка – 850 грн, у день івенту – 1050 грн 
– відвідування основного дегустаційного залу (500 вин з 20+ країн)
– професійний дегустаційний келих Spiegelau
– кулінарні майстер-класи від шеф-кухарів в зоні LIVE KITCHEN, які готуватимуть свої улюблені літні страви 
– відвідування FOOD MARKET (зона, у якій буде 25 кращих гастрономічних проектів і ресторанів зі спеціальним меню / позиції оплачуються окремо)
Вартість квитка Selective wines – 2500 грн

АФИША

Добавить комментарий