Либідь 7.0Опубликовано On


Це проект молодих, позитивно-енергійних людей зі створення надзвичайного, цікавого простору в центрі міста, що поєднує в собі комфорт, природу, відпочинок, розваги, арт, спорт, освіту та чудове проведення часу!

Ціль проекту:
Відновлення частини території поблизу річки Либідь, за адресою вул. Ямська 6/31 (в 7-ми хвилинах від станції м. Олімпійська), створення соціального майданчику задля привертання уваги жителів та гостей столиці до цього прекрасного місця.
За проектом майданчик включатиме локації для відпочинку та розвитку, для одночасного перебування мінімум 40 чоловік, з: екраном для проекції фільмів відкритого кінотеатру, простором для занять йогою, духовними практиками, креативних локації для проведення лекцій, семінарів, тематичних вечорів на повітрі, і все це та багато іншого. Креативний street-art бетонних конструкції русла ріки занурить відвідувачів у захоплюючий світ її історії, акцентуючи тим самим значимість Либіді як культурного спадку Києва й України.
Задля реалізації ідеї проекту, забезпечення необхідного обсягу ресурсів планується проведення ряду заходів із залученням активної молоді, громадськості, соціально-відповідального бізнесу, державних представників влади, а саме до:
– прибирання-реновація прилеглої території майбутньої локації
– проведення ряду вечірніх творчих та розважальних програм (speed dating, вечірки в стилі Chicago 30, благодійний аукціон побачень, вечори живої музики, літературні вечори на відкритому просторі)
– встановлення комфортних лавок, автономних ліхтарів, конструкцій секцій, екрану, висадження зелених насаджень
– розмальовування бетонних конструкції русла ріки в історичному стилі – проведення відкриття соціального проекту 1 червня 2018 року
http://www.lybid70.space/
https://www.facebook.com/lybid70.space/

АФИША

Добавить комментарий