Масштабний велодень або Як кияни зустрінуть перший день літаОпубликовано On


У суботу, 1 червня, із 08:00 до 13:00 на центральних вулицях столиці триватиме 13-й спортивний парад велосипедистів “Всеукраїнський велодень у Києві”.

Всеукраїнський велодень у Києві – головне свято велосипедистів. Як зазначають організатори, тисячі велосипедистів, незалежно від віку та стилю катання, у цей день проїдуть центральними вулицями міст та містечок України для того, щоб привернути увагу до здорового й активного способу життя та порозуміння з водіями на дорогах. Масовістю акції організатори бажають продемонструвати необхідність створення якісної велосипедної інфраструктури, безпечних умов на вулицях міста та нульової толерантності в суспільстві до випадків ДТП, в яких є потерпілі.

Організатори наголошують – акція не є політичною та проходить за сприяння КМДА і особисто мера Києва. Підтримка акції адміністрацією є продовженням роботи зі створення безпечних умов для руху на міських вулицях для всіх категорій мешканців.

У Києві акція відбудеться втринадцяте, очікується 10 тисяч учасників. Програму заходів продовжить Велофестиваль у парку «Муромець».

Як повідомили організатори заходу, 1 червня рух автотранспорту повністю буде обмежено на ділянках:

  • із 10:30 до 13:00: Поштова пл. – Володимирський узвіз – Європейська пл. – вул. Хрещатик;
  • із 10:30 до 12:30: Софійська пл. – вул. Володимирська – вул. Велика Житомирська – Михайлівська пл. – Софійська пл. – вул. Михайлівська – Майдан Незалежності – вул. Хрещатик – Володимирській узвіз – Поштова пл.

АФИША

Добавить комментарий