Міні Міс Дарниці 2018Опубликовано On


«Я не такий, як ти. Усі ми різні. Я сприймаю тебе таким, який ти є. Усі ми різні, і це прекрасно. Якщо я чимось на тебе не схожий, я цим зовсім не ображаю тебе, а, навпаки, обдаровую.»  Антуан де Сент-Ензюпері, французький  письменник  і  авіатор.

 

У п’ятницю, 01 червня 2018 року, о 12.00 годині до Міжнародного дня захисту дітей відбудеться унікальний  соціальний  проект – фестиваль краси «Міні Міс Дарниці 2018»  в Палаці культури «Дарниця» за адресою: м. Київ, вул.Заслонова 18.

Метою заходу є виховання у дітей почуття поваги один до одного, розвиток навиків терпимості до індивідуальних відмінностей, вироблення комунікативної культури спілкування та взаєморозуміння; формування толерантного ставлення між дітьми (незалежно від віку, соціального стану, національності, раси тощо),  уміння співіснувати одне з одним, повага і підтримка між дітьми, об’єднання своїх зусиль в ім’я загального добра; формування активної життєвої позиції, яка проявляється  в  дієвій допомозі  тому, хто її потребує, сприяння виробленню активного неприйняття будь-яких форм дискримінації, вихованню толерантності, гуманізму, виховання  високих моральних  якостей особистості.

 

Учасницями фестивалю стануть дівчатка від 3 до 16 років незалежно від індивідуальних особливостей, досвіду у  конкурсах.

 

Світ, у якому ми живемо, багатий і різноманітний. Природа навколо нас яскрава й різнобарвна. Кожна істота на землі унікальна й неповторна.
Головним чудом світу є людина. Вона може мислити, творити, любити, вірити, цінувати дружбу, оберігати ближнього. Цим люди схожі.
Але кожен із нас — неповторна людина. Ми відрізняємось один від одного своєю зовнішністю: кольором  очей  та  волосся,  формою  обличчя  та носа, зростом. Ми по-різному думаємо, сміємося та плачемо, співаємо та розмовляємо. У нас різні інтереси та здібності, різні характери.
Неповторність людини — це поєднання її здібностей, зовнішності та рис характеру. Завдяки своїй неповторності кожна людина доповнює світ. У світі однакових людей жити було б нецікаво.

 

Організатори фестивалю прагнуть у доступній формі прищепити молодим поколінням українців розуміння унікальності кожного з них, бажання допомогти  тим,  кому ця допомога потрібна, рівних можливостей для кожного. Кожна з учасниць подарує набір канцтоварів для дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах.

 

Серед гостей заходу очікуються: народні депутати Українидепутати Київської міської ради, громадські  діячі, діячі культури та мистецтв та фахівці у сфері моди.

АФИША

Добавить комментарий