MONATIK Love It РитмPosted by On


Музикант заявив про свій перший сольний концерт на НСК «Олімпійський» в Києві

Автор найбільш танцювальних хітів, мультіартіст, композитор і саунд-продюсер MONATIK оголосив дату майбутнього великого сольного концерту. Для своїх шанувальників артист готує абсолютно нове стадіонне шоу – «Love It Ритм».

У перший день літа 2019 року – 1 червня – MONATIK презентує свій третій студійний альбом на головній спортивній арені країни – НСК «Олімпійський». В альбомі будуть представлені сингли, які вже стали хітами  «То, от чего без ума», «Жизнь поет», «Зашивает душу», «Цей день» (feat Нина Матвиенко), «Глубоко…» (feat Надя Дорофєєва).

MONATIK: «Ми настільки сильно натхненні результатом концерту«Vitamin D», який пройшов в Києві в Палаці спорту. Тим, як відреагували люди, і як сильно вони чекають наступного шоу. Саме цей факт нас так сильно змотивував створити ще більш масштабну подію для ще більшої кількості людей.

Для нас найважливіше, щоб кожен зміг відвідати ексклюзивне шоу, адже воно відбудеться лише одного разу – в перший день літа 2019 року на НСК «Олімпійський» в Києві. Це буде такий вечір, коли тисячі таких різних і таких особливих сердець стануть одним цілим і зазвучать в один ритм! »

Режисером-постановником Stadium Show «Love It Ритм» – Денис Стульников, з яким MONATIK’а пов’язують неординарні рішення концепцій. Live Show «Vitamin D» у Палаці спорту, режисером якого виступив Стульников, отримало безліч нагород, серед яких: «Краще концертне шоу» за версією професійної музичної премії YUNA, а також національної телевізійної премії «Телетріумф».

LIFESTYLEАФІШАСULTURE

Добавить комментарий