Мотиваційні історії учасниць Премії Queens globe за філіжанкою кавиОпубликовано On


В рамках Премії Queens globe / mrs. Globe, яка відбудеться 29 жовтня в Києві, в Гранд Холі «Хрещатик», організатори Премії Анжеліка Костіна і видання Prime Time magazine зібрали учасниць та партнерів заходу на прекрасний мотиваційний кава-брейк в Black Rabbit space.

В рамках кава-брейку учасниці розповідали свої надихаючі історії, фотографувались, записували відео-візитки для фіналу конкурсу Queens globe / mrs. Globe.

Перед учасницями також виступали спікери і розповідали про секрети та методи позиціонування особистого бренду, просування у соціальних мережах, також основні етапи особистісного зростання, секрети стилю і краси.
За чашкою ароматної кави, в творчій атмосфері Black Rabbit space учасниці і партнери Премії також обговорили нюанси і підводні камені сучасних конкурсів краси, засоби їх усунення та методи завоювання престижних титулів на міжнародному ринку.

Нагадаємо, що фінал конкурс Queens globe / mrs. Globe відбудеться вже 29 жовтня в Гранд Холі «Хрещатик». Організатори заходу готують багато сюрпризів, як для учасниць, так і для відвідувачів заходу.
Всі питання щодо участі в Премії, зокрема попереднє бронювання квитків можливе за телефоном: +38 095 25 96 083

АФИШАНОВОСТИ

Добавить комментарий