Найграндіозніше свято жіночої краси й талантів – Міжнародна премія «Mrs. Globe. Queens Globe»Опубликовано On


Оголошується початок підготовки до грандіозного свята – міжнародної премії жіночої краси, успіху і талантів – «Mrs. Globe. Queens Globe».

29 жовтня 2018 року в Гранд Холі «Хрещатик» – в самому серці столиці країни відбудеться перша міжнародна церемонія вручення премії «Queens Globe». Переможниця премії отримає шанс представити Україну на головному конкурсі серед всіх учасниць – у Китаї у 2018 році! В Україні дана церемонія проводитиметься вперше!

Учасниці премії «Queens Globe – це успішні бізнес-леді, спеціалісти різних сфер діяльності, яким є що показати і розказати цьому світу про роль жінки у сучасному суспільстві!

«Mrs. Globe. Queens Globe» – це унікальний міжнародний проект, заснований у США, який протягом 20-ти років щорічно збирає більше 70-ти найкрасивіших, успішних і талановитих жінок планети. Ця міжнародна премія створена спеціально для успішних жінок віком від 25 років, які мають досягнення у кар’єрі, родині, бізнесі, громадській, благодійній, науковій та творчій діяльності. Це найбільший і найпрестижніший конкурс для жінок у світі.

Автор та організатор проекту в Україні – Анжеліка Костіна, яка є національним директором премії Mrs. Globe. Queens Globe в країнах ОАЕ, Східній Європі та Туреччині, цього року вирішила розпочати щорічну церемонію вручення премії з рідної України. Анжеліка переконана, що в Україні є багато гідних претенденток на звання «Queens Globe». Адже саме в нашій країні жінки передають з покоління у покоління сімейні традиції, виховують родинні цінності, навчають жінок бути самодостатніми та сильними духом. Саме в Україні є багато прикладів успішних жінок, які створюють та розвивають свій бізнес, а також являються прикладом порядних матерів та дружин. Конкурс 29 жовтня проводитиметься у партнерстві з глянцевим виданням «Prime Time magazine».

В рамках урочистої церемонії вручення премії «Queens Globe» почесними членами журі виступають відомі тележурналісти, артисти, заслужені спортсмени та діячі культури, зокрема: Ахтем Сеітаблаєв – український і кримськотатарський кіноактор, режисер театру і кіно, сценарист, заслужений артист Автономної Республіки Крим. Ведучий проекту «Хоробрі серця» на телеканалі «1+1»; Стелла Захарова – Олімпійська чемпіонка, Президент української федерації гімнастики; Тимофій Нагорний – Президент фонду волонтерів України, Вячеслав Довженко – український актор, володар премії «Золота Дзиґа» у номінації «Найкращий актор»; українська артистка, актриса, модель, автор-виконавець Камалія, б’юті-блогер, експерт у сфері правильного харчування – Поліна Логунова та багато інших зіркових членів журі, які вирішуватимуть долю переможниці премії «Mrs. Globe Ukraine».
Ведучими заходу виступають – телеведучий «Першого Ділового» каналу Едуард Гльоза та Королева краси Mrs. Ukraine Globe 2014 Анна Гомонова.

Організатори міжнародної премії «Mrs. Globe. Queens Globe» запрошують до співпраці представників ЗМІ, партнерів та спонсорів, які матимуть нагоду заявити про себе не тільки на Всеукраїнському, але й на міжнародному рівні: акредитація ЗМІ: +38 (050) 827 30 27; партнерство: +38 (095) 259 60 83

АФИША

Добавить комментарий