Назгуль Шукаєва виступить у Києві з різдвяною програмою ​ Angel StarОпубликовано On


Співачка, відома унікальним діапазоном голосу, виконає ​ госпел і різдвяні хіти у новому звучанні.


Різдвяний концерт Назгуль Шукаєвої «​ Angel Star»​ відбудеться 26 грудня у Київському академічному театрі ляльок. Він закриє ​ 9-й сезон MK Classics​ ​ —​ серію концертів, організованих Домом «Майстер Клас». ​ Разом із Назгуль Шукаєвою в цей вечір гратимуть відомі українські джазові музиканти. У програмі – госпел і різдвяні світові хіти у новому звучанні. А режисером дійства виступить Олександр Крижанівський, художній керівник Нового драматичного театру на Печерську.


«​ Для мене Різдво і Новий Рік ​ — ​ це оновлення. Це ще більший зв’язок із душею. Навіть якщо людина далека від релігії, вона все одно відчуває це свято. Бо воно ​ — ​ про доброту, про співчуття, про красу, ​ ​ —​ говорить Назгуль Шукаєва. ​—​ ​ Музика народжується хвилею моменту, вона завжди самодостатня й унікальна. Для мене не буває кращих або гірших концертів, кожен з них ​ — ​ особливий. А різдвяний концерт ​ — ​ це завжди про святковий настрій і любов».


Кожен виступ Назгуль Шукаєвої ​—​ виняткова подія у музичному світі. Це ​— непередбачуваність та вихід за рамки будь-яких уявлень про спів. Діапазон її голосу ​ —​ від горлового співу до сопрано. Вона сміливо експериментує, поєднуючи в одному концерті джазові композиції, класичний авангард та етнічну мелізматику.
Почути наживо співачку можна лише кілька разів на рік. Уже традиційно Назгуль Шукаєва виступає у серпні на сцені Bouquet Kyiv Stage – простору високого мистецтва у «Софії Київській». Цього літа вона була солісткою на концерті музики Вікторії Польової «Маргіналії» та виступала разом із LMaluma group​ .


Різдвяний концерт у грудні ​—​ так само є традиційним для співачки. Усі ці події організовує Дім «Майстер Клас».
Коли: 26 грудня о 20.00 Де: Київський академічний театр ляльок (вул.. М.Грушевського 1а). Подробиці ​—​ на сторінці концерту у Fаcebook https://www.facebook.com/events/472973306673044/


Назгуль Шукаева​ ​ —​ унікальна українська співачка, родом із Казахстану. Володіє рідкісним діапазоном голосу від горлового співу в техніці «кай» до сопрано, що дозволяє їй виконувати як автентичний фольк та джаз, так і сучасну академічну музику. Кожну композицію Назгуль відкриває перед слухачем в особливий спосіб — під час медитації у музиці.

АФИША

Добавить комментарий