Офіційна зустріч з непереможним бійцем ММА «Bellator» Ярославом Амосовим в Києві!Опубликовано On


Український боєць змішаних єдиноборств ММА впевнено крокує до чемпіонського поясу «Bellator», наразі професійний рекорд Амосова налічує 23 перемоги і жодної поразки. Разом зі своїм тренером Федором Середюком та менеджером Андрієм Співачуком, Амосов відвідає презентацію нового українського промоушену «ELITE MMA PRO», з яким його команда буде продуктивно співпрацювати та брати активну участь у розвитку змішаних єдиноборств ММА в Україні.

За інформацією від Дмитра Христюка – президента «ELITE MMА PRO», на заході буде підписано договір про співпрацю між «ELITE MMA PRO» та з одним із найуспішніших спортивних міжнародних менеджерів Андрієм Співачуком. 

Нагадаємо, презентація «ELITE MMA PRO»–  міжнародної промоутерської компанії відбудеться 4 березня у PM HALL. На заході буде анонсовано плани організації на 2020 рік, відбудеться підписання меморандумів про співпрацю з низкою національних федерацій із різних видів єдиноборств, будуть присутні почесні гості та відомі спортсмени. 

Вхід на захід за попередньої реєстрації.

З питань участі та акредитації ЗМІ звертайтеся на пошту pr@elitemma.pro або за телефоном 093-741-16-35, Владислав Шатоха.

SPORTАФИША

Добавить комментарий