Power WomanОпубликовано On


20 жовтня відбудеться подія, що зруйнує будь-які стереотипи про «слабкість жіночої статі». На Трухановому острові пройде благодійний забіг «Power Woman», на якому зберуться всі, хто любить життя, активний рух та прагне підтримати жінок з діагнозом раку молочних залоз. Долучитися до команди небайдужих та пробігти разом 5 або 7 кілометрів зможе кожен бажаючий. Єдина вимога – віра у перемогу Power Woman!

Цей забіг не про жалість або прикрощі – навпаки. Він про те, якою сильною може бути мама, сестра чи кохана, коли у неї є підтримка. Чоловіки та жінки будуть бігти задля допомоги, а не винагороди – ось головна цінність «Power Woman». 

Забіг реалізовується за підтримки благодійного фонду «У НАС Є СИЛИ», окремих спонсорів та благодійних внесків учасників у розмірі 300 грн, які спрямовуються на допомогу жінкам з діагнозом раку молочної залози.

Натхненницями забігу стали успішні жінки з різних сфер: Вікторія Кіосе – директорка конкурсу «Міс Україна» та ведуча телеканалу «112», Ірина Галай – перша українка, що підкорила Еверест, Галина Янченко – народна депутатка та співзасновниця «Антикорупційного штабу», Іванна Онофрійчук – співачка та ведуча шоу «Без краватки» на НЛО TV, Олеся Василенко – депутатка, засновниця організації «Юридична Сотня». 

Організатори «Power Woman» обіцяють динамічну програму, починаючи з реєстрації учасників о 9 ранку та закінчуючи святковим закриттям забігу. Ну і звісно, куди ж без приємних сюрпризів від спонсорів та партнерів!

Сайт: https://runpowerwoman.com/

Соцмережі: https://www.facebook.com/powerwoman.run/ 

Івент у фейбуці: https://www.facebook.com/events/956432951381457/

АФИШАНОВОСТИ

Добавить комментарий