Презентація книги “Позивний “Бандерас”Опубликовано On


Видавництво Фабула та Книгарня “Є” запрошують на зустріч з авторами роману “Позивний “Бандерас” Дзюба Сергій та Артемій Кірсанов у Києві.

Початок – о 19:00 Модерує Олексій Печій

Щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним “Індіанець” та розповіді воїнів АТО покладено в основу роману .

Ця історія відразу привернула увагу кінематографістів. Прем’єра фільму “Позивний “Бандерас”” режисера Zaza Buadze (відомого за фільмом “Червоний”) відбудеться 11 жовтня 2018 р.

Дія військового детективу розгортається восени 2014 року. Розвідники, на чолі з капітаном Антоном Саєнком (позивний “Бандерас”), намагаються запобігти диверсії та знешкодити російського підривника. Драматизму подіям додають: місце дії – все розгортається поблизу рідного села Бандераса, кохання та зрада.

Олег Шульга зіграв головну роль у фільмі . Ця роль для нього не випадкова. Він входить в невелике число акторів, які пішли воювати на Донбас у 2014. Весь рік служби він знаходився в гарячій точці в Луганській області. Послуживши в добробаті, а потім і в регулярній частині ЗСУ, він говорить, що немає ніякої різниці між добровольцями та тими, кого привів на війну заклик. Люди, яким не можна довіряти були в рівній мірі і там, і там. І герої – теж.

Вхід вільний

https://www.facebook.com/events/561865290913339/

АФИША

Добавить комментарий