“Серце світу”: в український прокат виходить драматична кінострічка від авторів “Аритмії”Опубликовано On


Чи можна зберегти людяність серед звірів?

З 27 вересня в кінотеатрах України покажуть фільм Наталії Мещанінової “Серце світу”.

Сюжет фільму розгортається навколо ветеринара Єгора. Його життя проходить поруч з лисами, борсуками, оленями та собаками на притравочній станції. Чоловіку простіше знайти спільну мову з тваринами, ніж з людьми. Однак Єгор  відчайдушно прагне стати частиною сім’ї хазяїна станції, тож готовий піти на все.


Сценарій до стрічки Наталія Мещанінова писала з Борисом Хлєбніковим. Автори вже співпрацювали разом над драмою “Аритмія” 2017 року. До речі, Хлєбніков одним з перших російських кіномитців публічно висловив своє обурення з приводу російської військової інтервенції в Україну.

Прем’єра фільму “Серце світу” пройшла в рамках основного конкурсу 29-ого Відкритого російського кінофестивалю “Кінотавр”. Фільм отримав Гран-прі фестивалю, а також Приз за чоловічу роль (Степан Девонін) і Приз Гільдії кінознавців та кінокритиків.

Фільм “Серце світу” увійшов до програми “Сучасне світове кіно” (Contemporary World Cinema) 43-го Міжнародного кінофестивалю в Торонто (TIFF), а також буде представлений в конкурсі “Нові режисери” (New Directors) 66-го міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні.

В український прокат “Серце світу” вийде 27 вересня. 26 вересня дистриб’юторська кінокомпанія Cinemaker Distribution презентує кінокартину “Серце світу” на ексклюзивному допрем’єрному показі в кінотеатрі “Баттерфляй DeLuxe” у Києві.

АФИША

Добавить комментарий