Що таке “Імпровізація для дорослих” і чому туди варто піти?Posted by On


«Імпровізація для дорослих» – захоплююча дія без сценарію. Головні драматурги – глядачі. Саме вони вирішують, у яких ролях і де опиняться актори в наступну мить. А завданням артистів є максимально яскравий розвиток ідеї публіки, щоб у результаті вийшов повноцінний твір мистецтва!

Поєднання традиційного театру, легендарних бродвейських імпровізаційних шоу і інтерактивного спілкування з глядачем. Ви точно ще не бачили такого! А найцікавіше в проекті – це створення постановки тут і зараз.

Театр «Чорний Квадрат» існує з 1992 року. І вже майже 30 років він залишається єдиним театром імпровізації в країні. А сьогодні з ростом популярності цього жанру трупа може з гордістю стверджувати: “«Чорний квадрат» почав імпровізувати першим в Україні!”

Отже, якщо ви хочете посміятися, відпочити й отримати насолодитися швидкістю реакції та енергією акторів, а також керувати артистами і реалізувати на них свої фантазії (навіть найсміливіші), то обов’язково приходьте на постановку «Імпровізація для дорослих». 

АФІША

Добавить комментарий