Суперзірки першої величини повертаються в Київ!Опубликовано On


Суперзірки першої величини повертаються в Київ!
Їх пісні стояли на повторі на бобінах, вінілах, пізніше касетах та CD .
Настав час, коли улюблені артисти співатимуть для тебе на одній сцені Stereo Plaza 22го листопада.

BONEY M – хіти легендарного німецького диско-коллективу набрали безчисельну популярність у 80х і стали своерідною візитівкою стилю DISCO. RASPUTIN, NO BAKER, DADDY COOL, ці та безліч інших хітів у живому виконанні повинен почути кожний.

DR.ALBAN! – популярність шведського співака нігерійського походження, здаеться з кожним роком стає все більшою, про що свідчить гастрольний графік артиста. Харізматичний та знаний багатьма поколіннями світовий кумір влаштує справжнє шоу зі своїми супер-хітами IT’S MY LIFE, HELLO AFRICA, ONE LOVE.

NO MERCY – американьске тріо вписало своє їм‘я в ранг «світових» ще в середині 90х. Їх “WHERE DO YOU GO” та “MISSING” майже три десятиліття є невід‘ємною частиною любої дискотеки по всьому світу.

ACE OF BASE – їх альбом HAPPY NATION досі є самою продаванною дебютною платівкою в історії США, а такі пісні як “ALL THAT SHE WANTS”, “BEAUTIFUL LIFE” та “HAPPY NATION” назбирали на YOUTUBE по 50-70 млн. прослуховань.

NANA – легенда HIP-HOP з Германії. Записанний спільно з Ray Horton “LONELY” швидко став на перші місця всесвітніх чартів, його інший сінгл “REMEMBER THE TIME” досяг не меншої популярності і став легендарним.

Чим ближче концерт, тим вища ціна на квиток, встигни придбати свій за кращою ціною.

АФИШАНОВОСТИ

Добавить комментарий