Світ поруч з намиОпубликовано On


Про що ви думаєте, закриваючи очі? Цікаве питання, адже весь світ створено мрійниками!

Все, що ми бачимо поруч з нами – колись було чиєюсь мрією. Кожен з нас є уособленням дивовижних історій, де живуть всі коли-небудь вигадані фантазії. Важливо лише навчитися їх чути та розуміти. Саме тому ми хочемо познайомити вас з унікальним українським проектом, якому це вдалося! Вони не мають аналогів в Україні, і ними вже захоплюються закордоном.

Цей гурт розповість вам свою історію, поза часом і простором, та відкриє завісу у таємничий світ, що завжди був поряд з вами.

Знайомтесь: Раміто́н, Бетрезе́н, Гудіва́рд, Мі́ра та Міхі́ра, а разом синтез етно-рок-гурт «ЯРРА». Саме вони створили унікальний музичний код, який містить всі звуки незабутніх вражень і моментів, насичених силою часу.

Більш ніж 15 років вони збирали кращі образи та традиції української нації і надихалися просторами нашої мальовничої країни. За цей час «ЯРРА» побували на численних фестивалях і конкурсах, освоїли інструменти багатьох народів світу, серед яких ірландський бузукі, індіанська флейта, дримба, калімба, сопілка, жалейка, окарина, волинка, колісна ліра, мелодика, давул та інші, що дало їм можливість ясніше зрозуміти звучання душі всього світу.

Вони змогли стати натхненням для компаній National Geographic Channel, MTV, The Wall Street Journal, Discovery, BBC, ABC, History, увічнили себе в Книзі рекордів України і найважливіше – згуртувалися в одну дружню сім’ю, розділивши обов’язки батька, матері, дочки, сина і хранителя дружби цієї родини.

Свій перший альбом «ЯРРА» назвали «Ветер песчаных бурь», присвятивши його історії минулого, другий нарекли «Казки на ніч», де розкрили сутність свого духу, а в третьому, експериментальному «Digital wigwam», поділилися баченням подій майбутнього.

13 листопада о 19:00 в казковій атмосфері Canadian Club артисти компанії «GUGA Entertainment Group», учасники шоу «Х-фактор 10», синтез етно-рок-гурт «ЯРРА» відкриють для глядачів свій чудовий світ, який радий зустрічі з новими мандрівниками, які вірять в добро, жадають справжніх емоцій та продовжують свій шлях назустріч новому дню.

P.S.: Пам’ятайте, що ваша казка завжди була в середині вас, і саме теперь прийшов час вивільнити її назовні, поринувши у диво.

АФИША

Добавить комментарий