Tattoo CollectionОпубликовано On


Наймасштабніший тату-фестиваль, що вже давно став невід’ємною частиною культурної програми весняного Києва. Для майстрів Tattoo Collection — своєрідне підбиття підсумків в індустрії за рік: тут можна познайомитися з існуючими стилями, напрямками та технологіями сучасного татуювання, прослухати професійні майстер-класи та лекції і, звичайно, поборотися за головну нагороду тату-світу — кубок Golden Machine.
Щорічно за право стати кращими змагаються майстри з України, Польщі, Німеччини, Словенії, Італії, Туреччини, Білорусі, відвідувачі ж спостерігають як відомі майстри тату створюють свої малюнки в режимі реального часу.

Спеціальним гостем Tattoo Collection щорічно стає один з головних фріків світу, які приїжджають спеціально на фестиваль. Навесні 2018 у Києві вітали найпірсінгованнішу людину планети Залізного Рольфа, а роком раніше — людину-шахи Метта Гона. З яким зоряним фріком гості Tattoo Collection зможуть зробити селфі цього року, поки не повідомляється, але це точно буде хтось дуже крутий і виразний.

Протягом трьох днів на Tattoo Collection проходять нагородження кращих робіт та різноманітні активності для відвідувачів: лекції, майстер-класи, маркети, творчі зони, фаєр-шоу та багато іншого. Кульмінацією музичної програми стане виступ хедлайнера. У минулі роки свої програми тут представляли ONUKA, Ляпіс’98 і Без обмежень, а цього року – 18 травня – зіграє легендарний гурт 5’NIZZA.
Tattoo Collection – ВДНГ – 17 -19 травня.

АФИША

Добавить комментарий