У Києві відбудеться перший у світі показ діджей-стріму в кінотеатріОпубликовано On


Діджей-стріми, тобто виступи діджеїв перед камерами, вже декілька років збирають мільйони переглядівонлайн. Але на великому екрані такий контент ще не транслювався ніколи.

28 лютого в кінотеатрі Планета Кіно в РЦ Блокбастер покажуть фестивальну версію DJ-стріму, знятого в об’єкті “Градирня” 5 блоку ЧАЕС, в місті Прип’ять, та на інших об’єктах зони відчуження навесні минулого року.

Після фестивального ходу по світу, проект повертається в Україну. Унікальний формат, який поєднує діджей-сет і масштабну ландшафтну зйомку, змогли оцінити глядачі понад 40 країн. На записі, здійсненому в гігантській недобудованій охолоджувальній системі реактора, звучать пластинки українських артистів ONUKA, ДахаБраха, Вагоновожаті, Polygrim, Braii й міжнародних проектів, серед яких культові Kraftwerk, Coldcut, Leftfield, Death In Vegas.

У фестивальному варіанті – кадри, які не увійшли до першої 45-хвилинної версії, яку транслювали в 33-ту річницю катастрофи на каналі UATV. Короткометражний фільм передає атмосферу Чорнобильської зони без перебільшення, зайвих фільтрів і повідомлень. Глядачі потрапляють в промислові зони, на військові об’єкти та в місто Прип’ять, яке до трагедії жило на широку ногу, славилося високим рівнем культурного життя, спортивними спорудами та, звичайно, дискотекою “Едісон-2”.

Проект “Chornobyl. Territory Of Changes” резидента DJBuro Влада Фісуна, команди UATV і туроператора CHORNOBYL TOUR показує, що спочатку небезпечна і занедбана зона може стати місцем для об’єднання мистецтва і технологій, симбіозом природи й сучасного саунду, як це було і раніше.

У грудні минулого року азійський союз мовників ABU на церемонії в Токіо присудив проекту “Chornobyl. Territory Of Changes” номінацію в категорії Entertainment. Таким чином вперше в історії жанру DJ-стрім перейшов з розряду youtube-продукту в повноцінну категорію телешоу. Раніше провідний британський журнал про електронну музику Mixmag відкрив репортажем зі зйомок липневий номер.

28 лютого 20:00
Планета Кіно, РЦ Блокбастер

Сторінка заходу: FaceBook
Вхід безкоштовний по реєстраційній формі.

АФИШАСULTURE

Добавить комментарий