У Києві відкриється перша виставка костюмів «Магія кіно»Опубликовано On


Всім прихильникам кіно присвячується! FILM.UA Group та StarLight Entertainment запрошують на масштабну виставку костюмів з найпопулярніших українських фільмів: «Віддана», «Захар Беркут», «Кріпосна», «Мавка», Вистава «Викрадена Принцеса» та «Winterra. Легенда казкового краю»! 

З 18 січня по 13 лютого 2020 р. рамках спільного проєкту FILM.UA Group та StarLight Entertainment буде представлено новий для України масштабний формат – виставку костюмів «Магія кіно». Особливістю заходу є презентація унікальних образів, що створювалися спеціально для популярних українських серіалів, фільмів та шоу. 

Проєкт «Магія кіно» є результатом колаборації двох креативних індустрій – моди та кіно. Він демонструє, якою може бути співпраця цих двох сфер, яких форм  може набувати, та які перспективи відкриває.

Образи до всіх цих проєктів створювали відомі українські дизайнери і художники з костюмів: Ольга Навроцька, Леся Патока, Антоніна Белінська та інші. Відвідувачі виставки костюмів «Магія кіно» окрім самих образів побачать чимало ескізів, картин, постерів, трейлерів та ексклюзивних бекстейджів тощо.

На виставці ви побачите на власні очі те, що раніше було лише на екрані або сцені. Ви зазирнете за лаштунки кіно, дізнаєтеся виробничі секрети й тонкощі майстерності.

Виставка працюватиме для відвідувачів будь-якого віку з 10:00 до 20:00 у вихідні та з 12:00 до 20:00 у будні дні за адресою ВДНГ, Концерт-Хол (павільйон 9), пр-т Академіка Глушкова, 1.


Для дітей до 3-х років вхід – безкоштовний.

FASHION & STYLELIFESTYLEАФИШАКИНО

Добавить комментарий