У кіно виходить «Дублікат» із Енселом ЕлгортомОпубликовано On


20 грудня в український прокат виходить науково-фантастичний трилер «Дублікат». Головну роль у фільмі зіграв Енсел Елгорт, один з найбільш затребуваних акторів Голівуду і зірка фільмі «На драйві» і «Клуб мільярдерів».

Трейлер https://youtu.be/uWkWduVgK3c

За сюжетом, молодий хлопець Джонатан веде дуже нудне життя – протягом дня він працює архітектором в офісі на Манхеттені, ні з ким не спілкується, а потім повертається увечері додому і лягає спати. А ввечері його друга особистість, Джон, пробуджується і починає вести своє бурхливе життя: зависає у барі з друзями, відривається на нічних вечірниках і шукає нестримних пригод. На ранок Джонатан отримує від Джона відео, в якому його «тіньова сторона» розповідає про останні події з їхнього спільного життя. Щоб таке співіснування було можливим, обидві особистості мають дотримуватись суворих правил! Але правила існують для того, щоб їх порушувати і незабаром Джон починає зустрічатися з дівчиною…

Кадри з фільму https://drive.google.com/open?id=11XWGEyRs8FnxREcnXdz_8CzQ1zK7A9BL

Українська прем’єра стрічки «Дублікат» відбудеться у новому кінотеатрі «Оскар» в ТРЦ Smart Plaza на КПІ, де наразі зосереджені найновіші кінотехнології. Усі гості зможуть потрапити на зіркову вечірку перед сеансом із welcome drink від Jack Daniels Tennessee Fire. Квитки вже доступні онлайн на новому сайті кінотеатру https://oskar.kyiv.ua/. Початок вечірки о 19:00, початок сеансу о 20:00.

АФИШАКИНО

Добавить комментарий