Український співак Артем КАЙ презентує новий трекОпубликовано On


Артем КАЙ вирішив висловити своє натхнення жінками та виказати їм свою любов: новий трек українського співака присвячений саме прекрасній половині людства.

«Кожен чоловік називає своїх коханих різними лагідними словами та робить компліменти. В цій пісні я порівнюю образ жінки з неживими предметами: «Ти як парне молоко, тепле й м’яке, ти як маленьке вікно, в якому є все…» І, як наслідок, кожен чоловік має хоч раз у житті прокричати на весь світ : МОЯ, МОЯ, тільки МОЯ!», – розповідає Артем.

Майже одночасно з новим треком Артем створив ремікс на пісню «МОЯ» у тандемі зі своїм колегою по футбольній команді ФК «МАЕСТРО» AxelPolo.

Артем КАЙ – український виконавець, дворазовий переможець програми «Караоке на Майдані», учасник шоу «Х-Фактор» (5 сезон). У період 2015-2016 років Артем презентував дві відеороботи на пісні «Селфі» та «Влюбила». Після цього співак на півтора роки зробив творчу паузу, після якої створив повноцінний альбом українською та обрав новий псевдонім Артем КАЙ.

Стартом проекту Артем КАЙ стала пісня «Я не твій», на яку згодом співак зняв відеокліп. А сингл «Доля» вперше пролунав на конкурсі «Хіт-конвеєр 2017» від каналу М2, з яким він потрапив до фіналу.

На початку січня 2018 року відбулася прем’єра кліпу на пісню «Доля», яка вже набрала велику кількість переглядів. Нещодавно співак у тандемі з «2special» презентував ремікс на сингл «Доля», який має ротацію на популярних українських радіостанціях. У найближчих планах артиста – презентація першого альбому та сольний концерт.

АФИШАНОВОСТИСULTURE

Добавить комментарий