Унікальні 2 дні барного інтенсиву з гуру барної справиОпубликовано On


Bar Insight 2019 – це 2 дні інноваційного барного інтенсиву з унікальною по наповненості міжнародної освітньої програми і всебічним комплексним підходом до розкриття великої теми – Time to Innovate.
Саме на цій міжнародній барній конференції власники барів і барменеджер отримуватимуть відповідь на одвічне запит гостя «Здивуй мене» від флагманів світової барної індустрії і відкриють для себе нові способи залучення гостей в бар.

Учасники та гості Bar Insight 2019 матимуть виняткову можливість спробувати на смак і зрозуміти, з чим і як беруть перші місця рейтингів всесвітньо відомі бари. Яким чином рядові бармени стають визначними лідерами коктейльної культури, відкривають свої бари і виводять їх на найвищий рівень. У рамках Bar Insight 2019 стане зрозуміло, в яких барах зараз можна знайти найбільш вражаючі зразки смаків, технік і підходів до завоювання гостя.


А також які бари пішли по прогресивному шляху фудпейрінга як ідеального поєднання коктейлів і страв.
Cтруктура Bar Insight 2019 включає великі практичні семінари хедлайнерів тривалістю 3 години і складаються з теоретичної та практичної частин.
У кінці кожного дня з 20.00 стартують коктейльні вечірки для закріплення матеріалу й неформального нетворкінгу.
Як топ-спікера і хедлайнера першого дня 5 червня організатори запросили Drink Factory – високотехнологічну британську коктейльну лабораторію, що розробляє інноваційні коктейлі для лідерів світових барних рейтингів. Представляти свої інноваційні розробки, що вражають і захоплюють усі органи сприйняття буде Робін Колек – генеральний менеджер Bar Termini і операційний директор Drink Factory. Займаючи такі відповідальні посади він, тим не менш, не збирається виходити з-за барної стійки.
Майстер Хідетсугу Уено – найповажніший бармен планети і наш хедлайнер уже 6 червня 2019.

Ідеєю запрошення цих двох спікерів було отримання комплексної картини горизонтів барного світу, який ми окреслюємо через його найвищі точки на Заході і Сході.

Наші хедлайнери будуть ділитися досвідом спільно з зірками вітчизняної барної індустрії, завдяки яким вона зробила різкий стрибок від нуля до виходу на провідні позиції в світі:

Надир Кучкаров
Ірина Машихіна
Назар Макаров
Сергій Алексєєв
Олександр Мусатов
Віталій Кононикін
Кирило Кисляков і Тимур Дорофєєв


Кожен лекційний день остаточно фіналізує коктейльна вечірка на відкритій терасі в стилі Open Bar (Free Flow) для всіх учасників і запрошених гостей, де топові бармени нашої країни готуватимуть кращі зразки коктейльної міксології під качаючі ритми Dj, проводитися розіграші цінних подарунків від партнерів та благодійний аукціон.

АФИША

Добавить комментарий