Уперше неймовірний Ара Малікян у Києві!Опубликовано On


13 червня 2019 в Національному палаці культури та мистецтв «Україна» відбудеться грандіозне шоу скрипаля-віртуоза Ara Malikian. Виступ відбудеться в рамках світового турне, яке називається «Royal Garage World Tour». Варто відзначити, що це буде перший виступ відомого скрипаля в Україні. Ара Малікян і його скрипка вже більше сорока років ламають всі стереотипи щодо класичної музики. Малікян – музикант вірменського походження, народився в Лівані, грав музичну науку в Європі, а останні п’ятнадцять років є громадянином Іспанії!

Ara Malikian – іспанський скрипаль з вірменськими очима і душею цигана.
Будь-яке шоу Арі Малікян – це неймовірний і захоплюючий вир, в якому можна почути тужливі мотиви Сходу, запальні ритми Латинської Америки і широку, як у цигана, душу самого виконавця. Зі своїми шоу віртуоз вже об’їздив ледь не всі країни світу, і публіка всюди приймала його з неминучим захопленням. За рік Ара Малікян дає не менше 300 концертів, вражаючи фанатів своєю енергією і запалом.

Сам музикант ставить собі за мету популяризацію класичної музики. Саме тому він анітрохи не схожий на виконавця класичних музичних творів. Навпаки, його можна швидше побачити в широких східних штанях і жилетці з візерунками, одягненою прямо на голе тіло. Доповнюється образ чорними як ніч кучерями і справжньою бородою. Під час виконання Ара Малікян не просто стрибає по сцені і віддає свій запал іншим музикантам і глядачам, нерідко він може впасти на сцену і грати просто лежачи, не знижуючи при цьому шаленого ритму.

Усього музикант записав 26 альбомів і зупинятися на досягнутому, звичайно, не збирається.

АФИШАНОВОСТИ

Добавить комментарий