В КИЇВСЬКУ КАРТИННУ ГАЛЕРЕЮ на 2 ТИЖНІ ПРИЇДЕ МИСТЕЦТВО ТИБЕТУОпубликовано On


Вперше в Україні!  Персональна виставка всесвітньовідомого художника Хань Юйченя «Мистецтво Тибету» 6-16 лютого. Національний музей «Київська картинна галерея» 

Хань Юйчень – всесвітньовідомий китайський художник, каліграф, фотограф, заслужений професор і засновник музею європейського живопису 19-го століття в місті Ханьдань (Хебей, Китай). 

На виставці  в Києві Хань Юйчень особисто представить 49 своїх робіт! Роботи цього знаного у світі художника входять до державних і приватних колекцій в усіх куточках світу: від Національного музею Китаю в Пекіні до колекції колишнього президента Франції Ніколя Саркозі

Головна тема української виставки митця – Тибет, з його захоплюючими пейзажами, фантастичними монастирями, високими горами, древніми загубленими містами, його давньою культурою та самобутніми мешканцями. Більшість робіт ілюструють буденне життя мешканців Тибету: ченців, паломників, простих трудівників.

Хань Юйчень завжди захоплювався Тибетом. За останні десять років художник неодноразово перетинав гірську місцевість та долини у підніжжя найвищих гір світу, зупиняючись в тібетських родинах та відвідуючи пасовища. Таке близьке знайомство проявляється на полотнах художника. Митець називає цей сніжний та містичний регіон втіленням царства «чистоти».

Майстерне володіння формальними та технічними засобами дозволяє художнику відобразити силу світла, яскравість фарб та атмосферну пишність висот, а також з потужним реалізмом задокументувати буденне життя в природних умовах із збереженням кочових, пастирських, чернечих та соціальних традицій регіону. Результатом є багате зібрання індивідуальних та групових портретів, які з яскравими та дуже природними акцентами говорять нам про екзистенційну та духовну долю людей «даху світу», про дивовижну стійкість до екстремальних кліматичних умов, але, перш за все, про їхню духовну силу, про містичні схильності та колективну душу, пронизану яскравістю неба та чистотою землі і повітря. На цих полотнах – Тибет народів великих етнічних груп, у центрі яких завжди лежить глибока буддійська релігійність.

Організатор першої персональної виставки Хань Юйченя у Києві – компанія Ukraine International Media Culture (UIMC) спільно з Національним музеєм «Київська картинна галерея». 

Виставка відкрита для відвідування з 6 по 16 лютого в Національному музеї «Київська картинна галерея» за адресою:вул. Терещенківська, 9.

Режим роботи: понеділок та четвер – вихідні; решта днів – 10.00-18.00 (каса до 17.00) 

Довідки за тел: 044 299-70-80

АФИШАСULTURE

Добавить комментарий