VIDEOZHARA – головний фестиваль відеокреативу та блогерів цього рокуОпубликовано On


Фестиваль “ВІДЕОЖАРА” – чудова можливість для блогерів та їхніх фанів “розвіртуалитися”, познайомитися й нарешті побачитися вживу!

Цього року на головному відеофестивалі Києва, який відбудеться 8-9 червня, ви зустрінете: Влада Бумагу, Альону Венум, Катю Адушкіну, Eugene Sagaz, Чоткого Пацу, Mary Senn, HaiBer, Gary, Eva Miller, Олексія Столярова, Binet Senn, Faya, TIM, Andrey Ray, This is ХОРОШО, Magic Five, ShadowPriestok, Barvina, Интересный Фикус, ND Production, Jack Belozerov, Nata Lime, Елену Райтман, Руслана Кузнєцова, Sasha Chistova, HappyLime, Микиту Козирєва, Місс Ніколь, Пупсі Кіру, Ксению Левчик, Liza Nice, TGYM, Лізу Дідковську, Антона Мурафу та багато інших. 

А також до ВІДЕОЖАРИ приєднається шоумен, ведучий – Олександр Педан та зірки популярного на телеканалі “1+1” серіалу “Школа” – Ірина Кудашова й Анна Трінчер! Ви обов’язково повинні відвідати цей крутий фестиваль, адже подію ТАКОГО масштабу пропустити просто не можливо!

Що ще робити на VIDEOZHARA 2019?
• Відпочивай! Знайомся, тусуйся, креатив на повну і бери участь в активностях у всіх зонах фестивалю протягом двох днів!

Прокачайся! Дізнайся від популярних блогерів та YouTube-фахівців, як монтувати відео, прокачати свій Instagram та багато іншого.

• Покажи себе! Ти блогер і робиш крутий контент? Доведи це, отримай свій блогерський квиток і приходь на фест до своїх фанатів!

Квитки: https://videozhara.com/tickets

АФИША

Добавить комментарий