Відкриття спільного арт-проекту української художниці Тетяни Король та ліванського скульптора Набіля Вехбе “Тріумф Чорного Кольору”Опубликовано On


20 червня 2019 року в Музеї історії міста Києва відбулося яскраве відкриття спільного арт-проекту української художниці Тетяни Король та ліванського скульптора Набіля Вехбе “Тріумф Чорного Кольору”. Арт-проектом можна насолодитися до 30.06.2019 включно.

Метою арт-проекту #Black_Triumph є те, щоб через призму робіт двох митців показати, що чорний колір – це насправді колір величі, аристократизму та благородності.

Чорний – колір самовираження. Його загадковість полягає в тому, що будучи, на перший погляд, простим він глибокий та багатогранний. Саме це демонструють роботи Тетяни Король та Набіля Вехбе. 15 картин і 15 скульптур переплітаються між собою, перетворюючись в потужний емоційний сплеск. А завдяки особливій грі світла, кожному гостю арт-проекту вдасться побачити в роботах художників “свій” чорний.

Урочисто відкрити захід прибув представник Посольства республіки Ліван в Україні H.E. Ali Daher.

Привітала митців із успішним проектом Заступник генерального директора музею історії міста Києва Мороз Людмила Володимирівна. 

Набіль Вехбе подарував скульптуру музею – Символ дружби України та Лівану.

Захід проходив за підтримки Посольства республіки Ліван в Україні та Bravo Airways.

Організатор заходу: Наталія Куда, Власниця івент агенції KUDA agency. Створюйте колекції ваших емоцій з Наталією Кудою.

Атмосферу створював Сергій Парфьонов, івент дизайнер. Вишукана флористика для подій особливого значення.

Спеціальним гостем заходу став український автор і виконавець, один із найромантичніших артистів нової української музики зі своїми авторськими композиціями – Том Сода.

Гостей зустрічали чарівні композиції від струнного квартету “Black Tie” 

Грація та елегантність від шоу-балету “Dreams Ballet” наповнювали атмосферу вишуканістю.

Авторські коктейлі Black Drink від Олександра Сластіна. У 2018 увійшов у 10 кращих барменів світу.

LIFESTYLEАФИШАНОВОСТИ

Добавить комментарий