Забіг у ВишиванкахОпубликовано On


24-го серпня на Русанівській набережній відбудеться найпатріотичніша бігова подія України – «Забіг у Вишиванках». 

Шостий рік поспіль цей день об’єднує всіх бігунів аби відсвяткувати День Незалежності України. Все це можливо завдяки ідейному натхненнику «Забігу у вишиванках» майстру спорту міжнародного класу Олександру Кузіну. 

Професійні спортсмени, бігуни-аматори, діти дошкільного та шкільного віку, вбрані у вишиванки, долають вибрані дистанції (від 100 до 500м для наймолодших бігунів, та 5км та 10 км для досвідчених спортсменів). Також передбачена благодійна дистанція довжиною 1км на якій збираються кошти для Благодійного Фонду “ТАБЛЕТОЧКИ”.

«Забіг у вишиванках» – яскраве патріотичне та родинне свято, свято єдності, коли українці згуртовуються, та усі разом, вдягнені у найкращі вишиванки, беруть участь у масовому забігу, символізуючи волю та незалежність нашої країни та нації. 

Мета заходу: поширення патріотичного настрою серед українців,залучення населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, розвиток масового спорту в Києві та Україні, створення позитивного іміджу нашої країни у світі.

Організатор забігу: ГО “Марафонський клуб “ТАРАС БУЛЬБА” та Федерація легкої атлетики міста Києва під патронатом Торгово-Промислової Палати України/більше інформації на сайті: http://vyshyvanka.club/media

SPORTАФИША

Добавить комментарий