Запрошуємо на офіційне відкриття ярмарки мистецтв Kyiv Art FairОпубликовано On


Як ми писали раніше, з 20 по 26 травня в Києві пройде четвертий Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week.

Подія включає в себе ряд інсталяцій і художніх спецпроектів по всьому місту, освітню програму, показ короткометражних фільмів про сучасне українське мистецтво і великий ярмарок галерей і арт-об’єктів Kyiv Art Fair. У цьому році на ярмарку буде представлено і виставлено на продаж понад тисячу робіт світових і українських художників.

Офіційне відкриття Kyiv Art Fair 2019 відбудеться в четвер 23 травня. У цей день продумана спеціальна програма, що включає аудіо-візуальне шоу – маппінг на Костел, розроблений художниками Володимиром Гулич та Анастасією Лойко.

У цей же вечір художник з Данії Тьєррі Джоффрі представить свій перформанс Slow Dance Debate. Художник називає свій формат “повільні дискусії”: учасники перформансу обговорюють надзвичайні ситуації та проблеми під час повільного танцю. Також будуть представлені спецпроекти фестивалю, такі як: Biruchiy “Неошаманізм: сила ритуалу”, “Ілюзія матерії” від M17 Contemporary Art Centre, виставка робіт з приватної колекції Олега Соснова, виставка “Твій портрет”. Музичну частину вечірньої програми ярмарки закривають діджеї лейбла Criminal Practice.

Це знакова подія, на яку з’їжджаються впливові діячі мистецтва, колекціонери і представники світових і українських культурних інституцій. Однак відвідати його може кожен охочий за умови придбання квитка.

Щорічний ярмарок Kyiv Art Fair у цьому році залучив 40 галерей, у тому числі з Німеччини, Австрії, Данії, Франції та США. Одна з місій ярмарки – познайомити киян і гостей столиці з художніми роботами актуальних українських та світових авторів. В єдиному просторі Комплексу “Торонто-Київ” загальною площею до 5000 кв м відвідувачам буде представлено близько тисячі арт-об’єктів від більш, ніж двохсот художників. Вона триватиме чотири дні – з 23 по 26 травня.

Посилання та інша корисна інформація:

Ярмарок Kyiv Art Fair 2019: Комплекс “Торонто-Київ” вул. Велика Васильківська, 100
Вхід на ярмарок Kyiv Art Fair 2019: 70 грн.
Квитки на відкриття Kyiv Art Fair 23 травня – 200 грн.
Квитки: https://katacult.com/kyiv-art-week/

Зустріч Kyiv Art Fair 2019: https://www.facebook.com/events/420785025359967/
Фейсбук Kyiv Art Week: https://www.facebook.com/KyivArt/
Сайт Kyiv Art Week: http://kyivartweek.com
Локація Kyiv Art Fair і партнер Kyiv Art Week – Комплекс “Торонто-Київ”: https://www.facebook.com/torontokyiv/

Акредитація ЗМІ: Аліса Маллен, am@kyivartweek.com

АФИША

Добавить комментарий