Oksana Gordeeva – Don’t Try To Run!Опубликовано On


MOLA music представляє: Don’t Try To Run від стильної фітнес-виконавиці Oksana Gordeeva – вірусний денс-трек проти вірусу. Не бійся танцювати! Не намагайся втекти від власних почуттів! Отримай антивірус під назвою Кохання!

Oksana Gordeeva нівелює дисгармонію, викликану коронавірусом, за допомогою вірусного денс-трека Don’t Try To Run! Автором пісні – Артем Пивоваров!

Вона – кандидат у майстри спорту зі спортивної гімнастики, танцівниця, хореограф, эфективний менеджер, практикуючий йогатерапевт, психолог, адепт здорового способу життя та переможниця різноманітних конкурсів краси. Oksana Gordeeva на власному прикладі доводить, як жити у гармонії зі своїм внутрішнім та зовнішнім світом. Вона готова ділитись своїми знаннями з усіма, хто цього бажає.

– Кохання є закон! Я за свідоме життя, за розуміння, вдячність, довіру та прийняття, – декларує свою позицію Oksana Gordeeva. – У цей сумний час ми маємо відчувати себе одним організмом, що живе у Гармонії із собою. Не варто бігти від самих себе. Слід очиститися від брудних думок та нечесних вчинків. Необхідно усвідомити: найкращий антивірус проти будь-якого вірусу – Кохання.

Oksana Gordeeva співпрацює із лейблом MOLA music – українською музичною компанією. У найближчих планах виконавиці – два музичних альбоми і перемога у наступному національному відборі на «Євробачення».

Трек Oksana Gordeeva – Don’t Try To Run доступний на всіх цифрових музичних платформах!

СULTURE

Добавить комментарий