Franck Sorbier haute couture spring/summer 2020 Опубликовано On


Анна Константинова продовжує ділитися враженнями від тижня високої можи – PARIS HAUTE COUTURE WEEK SPRING/SUMMER 2020. Цього разу мова піде про показ у конюшні

Потрапивши на локацію шоу haute couture Franck Sorbier, я трохи розгубилася! Адже, прибувши за адресою, я опинилася перед звичайними воротами, яких і так багато у Парижі, але цього разу переді мною постала спарвжня “конюшня”! На перший погляд, здавалось, що я помилилася, але ж ні! Стильно одягнені люди вже сиділи на своїх місцях в очікуванні показу!

Кутюр’є надихнувся відомою актрисою та співачкою золотого віку мексиканського кіно 1940-1960х років – Марією де лос Анхелес Фелікс Ґуеренья. Вона була відома не тільки своєю красою, але й суворим характером та сталевою волею. Якось під час інтерв‘ю вона сказала: «Вони виспівують мою красу та інтелект, а я всього лише жінка із чоловічим серцем. Une guerrière». Актриса була однією із тих жінок, на яких завжди обертаються, захоплено дивляться та  завжди пам‘ятають.  

«Марія носила не тільки фольклорний одяг, вона була клієнткою відомих кутюр‘є, затятим колекціонером коштовностей і майже завжди носила капелюх. Вона сама створила для себе моду, даруючи собі при цьому цілковиту свободу! Хіба не в цьому і є вся елегантність?» каже Franck Sorbier.

На подіумі відчувався і дух пристрасті, і патріотизму, і тріумфу і глибокої печалі. Саме вбрання haute couture від Franck Sorbier дихало цими емоціями, які посилювали моделі, що були у ньому. На хвилину, я подумала, що це були професійні актори. Особливої атмосфери додавали коні, якими професійні наїздники, вбрані також у кутюрне вбрання, вправно керували – Марія народилася на ранчо і своє дитинство провела із цими прекрасними створіннями. 

Колекція виконана у чорному кольорі та кольорі слонової кістки, із пишними яскравими спідницями, делікатною вишивкою та оздобленням тюлем. Я впевнена, що Марія де лос Анхелес Фелікс Ґуеренья вподобала б усі вбрання, створені кутюр‘є.

FASHION & STYLE

Добавить комментарий