Galeries Lafayette: PARIS HAUTE COUTURE WEEK SPRING/SUMMER 2020Опубликовано On


Продовжуємо ділитися враженнями та цікавими історіями з PARIS HAUTE COUTURE WEEK SPRING/SUMMER 2020, в рамках якого Анна Константинова побувала у новесенькому  магазині – Galeries Lafayette та зустріла американську модель та актрису – Хлою Севіньї.

Отже, всесвітньо відомий магазин Galeries Lafayette нещодавно відкрив свої двері на Єлисейських полях! Але на відміну від “старшого брату”, його дизайн виконаний у більш сучасному стилі! І сам магазин розрахований на більш молоду аудиторію клієнтів. Але це не заважає насолоджуватись шопінгом будь-кому, адже всі декілька поверхів – вражають по-своєму! 

Galeries Lafayette екскурсія 

Якщо проводити віртуальну екскурсію, треба почати звичайно із входу! А на вході вас зустріне корнер Moncler Genius, який запустив дев’ять колаборцій із різними дизайнерами! Саме тут знаходиться відома та популярна колаборація із італійським дизайнером Пьерпаоло Піччолі. 

Якщо піднятися наверх, на другий поверх, там можна побачити різноманітні дизайнерські бренди одягу та взуття. Спускаємось нижче, на нульовий поверх, тут – рай для поціновувачів косметичних засобів та парфумів! Ще нижче, на мінус першому,  величезне розмаїття шоколаду, цукерок та кафе, де можна випити кави з божественним масляними круасанами і перепочити від шопінгу! 

Після того, як я обійшла всі поверхи, все побачила, все роздивилася, вирішила обрати собі у подарунок легендарні французькі парфуми! І от так опинилася у необхідний час у необхідному місці – на нульовому поверсі почалася презентація парфуму Little Flower від Хлої Севіньї спільно з брендом  Regime des Fleurs. На презентації була присутня сама Хлоя! Тож, я зрозуміла, що таку можливість пропустити просто неможливо і вирішила розпитати у неї про парфум, на що вона люб‘язно погодилася. 

Хлоя про виробництво авторських парфумів:

Хлоя розказала, що завжди любила аромат троянди, але коли один із її найулюбленіших ароматів Comme de Garçons Rose було знято з виробництва, вона почала шукати йому заміну. Саме в цей час до неї звернулися власниці бренду Regime des Fleurs Елія Раза та Езра Вудз і запропонували їй зробити з ними колаборацію. До цього часу бренд ніколи не випускав аромати із запахом троянди! Вони вирішили створити трояндовий парфум із абсолютно новим звучанням, щось незвичайне, адже дуже часто покупці асоціюють аромат троянди із чимось застарілим, що вже давно не популярне. 

Створений аромат Little Flower соковитий, яскравий та свіжий. Актриса протестувала 33 різних варіації на собі протягом півтора року і зупинилася саме на цій, яку запустили у виробництво. У композиції був використаний абсолют турецької троянди, дуже рідкісний і коштовний, екстракти помело, піону, пагонів чорної смородини і чаю. У базі парфуму ладан, дерево пало санто та зовсім трохи гаякового дерева, щоб створювався ледь вловимий деревний аккорд. Результат – спокусливий та зухвалий аромат троянди. 

“Після такої презентації від самої авторки парфуму, годі й шукати чогось іншого! Здається, я знайшла, те що шукала – запакуйте два, будьте ласкаві!”

FASHION & STYLELIFESTYLE

Добавить комментарий