Patou знову «в моді»Опубликовано On


На тижні моди у Парижі з‘явилося нове ім‘я – Patou. Хоча, для поціновувачів моди це ім‘я не зовсім нове. Дім Haute couture Jean Patou був заснований у 1919 році. Сам кутюр’є вважався справжнім інноватором у світі моди – завдяки йому силует флеппер став довшим, з‘явився спортивний одяг для жінок, він винайшов в‘язані купальні костюми та тенісну спідницю.

Все почалося з того, що Бернар Арно, засновник та виконавчий директор LVMH Fashion Group звернувся до Сідні Толедано з ідеєю створення кутюрного будинку, але на новий лад. Толедано почав займатися покупкою забутого всіма бренду Jean Patou. Одночасно, він мав знайти дизайнера на позицію креативного директора. Ім‘я Гійома Анрі перше спало йому на думку – в минулому він працював з брендами Carven та Nina Ricci. Отож, коли вони зустрілися на каву,   Гійом Анрі одразу почав розповідати йому своє бачення щодо Jean Patou. Виявилося, Анрі, щойно дізнавшись, що LVMH Fashion Group займається купівлею Jean Patou, мріяв попрацювати для цього бренду. 

Основною ідеєю було створення одягу у спортивному та жіночному стилі, із цінником, розрахованим на молодих жінок, які вже не купляють у НМ, але ще не мають змоги купляти Dior чи Saint Laurent.  Почали з того, що ім‘я Jean прибрали, залишили тільки Patou, роботу команда почала майже з нуля, але паралельно йшли пошуки архівних фото та одягу цього бренду. Його ДНК – сорочки із органічної бавовни, вечірні міні сукні, светри грубої в‘язки, денім та моделі із жаккарду. Щодо взуття : якщо підбори, то колаборація із Charles Jourdan, якщо кросівки, то колаборація із Le Coq Sportif. Одяг буде продаватися у різноманітних рітейлерів, а також на сайті бренду. На бірках кожної одиниці одягу буде QR код, просканувавши який, клієнтка бренду зможе дізнатися де і як вироблялася конкретна модель. Перша колекція, весна 2020, яка з‘явиться у продажу в листопаді, буде складатися із одягу, прикрас та взуття із цінником від 95 до 600 евро. 

«У світі моди існує багато успішних брендів з історією, які продають якісний дорогий одяг, чи потрібен нам ще один?» розповідає Гійом Анрі. «Ми вирішили, що бренд Patou, хоча і бренд з історією, не буде прямувати цим шляхом, і  створюватиме одяг у середньому ціновому діапазоні для молодих жінок, в основі якого комфорт відіграє найважливішу роль».

Матеріали підготувала: Анна Константинова

Фото: voguerunway.com

FASHION & STYLE

Добавить комментарий