Показ у церкві від – Julien Furnié haute couture spring/summer 2020 Опубликовано On


Тиждень моди у Парижі, як ми казали, це не просто дефіле по подіуму та гламурні тусовки! PARIS HAUTE COUTURE WEEK SPRING/SUMMER 2020 – це висока мода, а вона більше про мистецтво та  символізм, а потім вже про тренди! Анна Константинова в цьому переконалася на показі Julien Furnié, який відбувся у … церкві! 

Показ Julien Furnié haute couture spring/summer 2020 проходив у протестантській церкві l’Oratoire du Louvre! Це не могло не вразити всіх гостей! І звісно, це створювало особливий настрій. 

Колекція вражає поєднанням кольорів – хакі із яскраво-бірюзовим, кобальтовий синій із пурпурним, колір зів’ялої фіалки із сталево-сірим. Кольори пустелі – нескінченної, аж до горизонту, і десь, маленькою цяткою оазис, із яскравими кольорами і туарегами, які розповідають дослідникам історії пустелі.

Комбінація  фактур повторювала одяг жінок-дослідників, але в уявному світі кутюр‘є –  пір‘я із зміїною шкірою, пліссе та пайетки, шкіра алігатора і тонкий шифон. Сукні повторювали кожний рух тіла і легко розвивалися, неначе жінка йшла не по подіуму, а по пустелі і гарячий подих вітру підіймав складки і грався з ними. Дуже жіночна колекція для сильних характером жінок! Браво!

Після показу, я мала нагоду поговорити із дизайнером, якій розказав, що надихався великими жінками-авантюристками! Їх образи та їх емансипація відіграли роль в історії людства… Образи жінок, які могли блукати джунглями, так само відчайдушно, як і граціозно танцювати вальс. Вони сповнені цікавості до всього, жадають незалежності, шукають своєї правди і таємного значення сенсу життя! Вони ніколи не слідують соціальним кодам!

«Haute couture та жінки-дослідники мають спільну жагу до пригод, прагматизму та зустрічей, які рідко схвалюють встановлені догми і часто зневажають їх», каже Julien Furniè. «Я переконаний, що пошук свободи і є нашою спільною метою, щоб жити у світі без перебільшеного поняття слави, як спосіб врятувати планету і людство».

FASHION & STYLELIFESTYLEСULTURE

Добавить комментарий