Rahul Mishra haute couture spring/summer 2020Опубликовано On


«Ми не наслідуємо Землю від наших нащадків, ми позичаємо її у наших дітей».

David Brower

Із цією думкою індійський дизайнер Rahul Mishra почав працювати над кутюрною колекцією spring/summer 2020, яку представив у Парижі під час тижня моди! А ми продовжуємо ділитися враженнями та думками після показів PARIS HAUTE COUTURE WEEK SPRING/SUMMER 2020!

Натхненням для нього стала його подорож до Мальдів. Нескінченний горизонт, де океан зливається з небом в єдине ціле, біліший за біле пісок, флора і фауна, схід і захід сонця. Він займався дайвінгом і його вразив підводний світ коралів, морських творінь і водорослів. Кутюр’є намагався якомога детальніше і яскравіше запам’ятати цю красу і передати її на подіумі. І йому це вдалося! 

Моделі просто перетворилися на дивовижних створінь підводного світу, а незвична музика неначе нагадувала приглушені звуки під водою! Я не могла відірвати погляду від суконь, вони жили своїм життям, тендітно гойдаючись при кожному русі, переливаючись найяскравішими відтінками, підкреслюючи красу моделей, а згодом і власниць! Технічна майстерність, із якою виконаний одяг просто перевершує себе!

На деякі моделі пішло більше ніж 5000 годин ручної праці! Rahul Mishra пишається тим, що усю колекцію було виконано в Індії, майже 1000 майстрів із різних куточків країни працювали для створення такої неймовірної краси!

Філософія бренду – cтворювати «свідому моду», збільшуючи кількість робочих місць, покращуючи рівень життя майстрів, тим самим зберігаючи у спадок їх вміння. «Ми у Rahul Mishra розглядаємо розкіш не тільки через призму споживання, але через призму причетності у створенні цієї розкоші».

FASHION & STYLE

Добавить комментарий