Сонцезахисні окуляри літо-2019Опубликовано On


Важко уявити жінку, яка не доповнює свій літній образ сонцезахисними окулярами. Вони виконують не тільки свою пряму функцію – захищають очі від сонячного проміння, але і стильову – говорять без слів хто Ви і який у Вас характер. Сонцезахисні окуляри зазвичай завершують образ і додають жінці витонченості і загадковості.

Цього сезону в трендах настільки різноманітні окуляри, що важко вибрати одні! Але навіщо зупинятися на одних, коли можна вибрати декілька – для будь-якої нагоди!

Авіатори

Сонцезахисні окуляри цієї форми вже давно стали класикою. Вони додають маскулінності і рішучості в образ жінки. До того ж, вони не переобтяжують обличчя, тому що зазвичай виробляються у тонких оправах або зовсім без них. Актуальні зараз авіатори як з темними лінзами, так і з кольоровими. Шукати у Ray Ban, Illesteva,  Stella McCartney, Victoria Beckham, Gucci

Окуляри-маски

Напевно, найбільша перевага таких окулярів у тому, що крім очей, вони захищають від сонця і півобличчя! Щоб вони не виглядали темною плямою на обличчі, краще такі окуляри вибирати з напівпрозорими кольоровими лінзами. І, звичайно ж, Вас у таких окулярах помітять геть усі! Шукати у Christian Dior, Gucci, Stella McCartney, Prada Linea Rossa, Loewe

Окуляри в овальній оправі

Такі окуляри зроблять образ витонченим і жіночним. Цього літнього сезону овальні окуляри актуальні як у чорній оправі з темними лінзами, так і в кольоровій з такими ж лінзами. Керолін Бессетт-Кеннеді дуже полюбляла носити овальні окуляри у чорній оправі. Отож,  надихаємось нею і шукаємо такі у Acne Studios, Ray Ban, Illestevа Elizabeth and James, Poms, Balenciaga та Burberry.

Окуляри cat-eye

Окуляри такої форми залишаються на своїх трендових позиціях вже не перший сезон. Можна сказати, що вони, як і авіатори, вже стали класикою. Оправу такої форми полюбляли Мерилін Монро, Елізабет Тейлор та Одрі Хепберн. Вони одразу додають кокетливості і сексуальності в образ жінки. Шукати в Le Specs, Acne Studios, Burberry та Miu Miu.

Квадратні окуляри у тонкій оправі Дуже по-новому, але і в стилі 70х одночасно, виглядають окуляри з квадратною тонкою оправою і кольоровими лінзами. Такі носив Крістіан Бейл у фільмі “Афера по-американські”. Шукати у Gucci, Chloe, Cartier, Christian Dior та Oliver Peoples.

Окуляри у фантазійних оправах

Такі окуляри можуть бути будь-якої форми. Їх унікальність у тому, що вони прикрашені найрізноманітнішими деталями – квітами, перлами, ціпками, тваринами, камінням. Тут дизайнери дають собі волю, і деякі екземпляри просто вражають своєю незвичністю. Такими окулярами краще доповнювати мінімалістські або монохромні образи, адже саме вони будуть привертати найбільше уваги до Вашої персони. Шукати у Anna-Karin Karlsson, Gucci, Miu Miu, Valentino.

Матеріал підготувала fashion-редактор Prime Time magazine Анна Костянтинова

Всі фото взяті з сайтів Net-a-porter.com, Farfetch.com, Modaoperandi.com

FASHION & STYLE

Добавить комментарий