Справа у капелюсі!Опубликовано On


Сезон осінь/зима 19/20 видався напрочуд приємним в плані температурного режиму! А погодні умови і зараз дозволяють експериментувати з образами, тому що кутатися не треба! Тим паче весна вже на порозі! Але щоб не нервувати наших мам, які з року в рік наказують нам одягати шапку, ми вирішили розібрати цей аксесуар, поки є така нагода! Адже капелюхи, шапки – це ідеальне завершення будь-якого аутфіту, тож бов’язково додайте щось у свій гардероб! 

Федора

Федора – це класична історія! Але, щоб класика не здавалася нудною, обирайте капелюха із незвичним оздобленням або яскравого кольору!

Біні

Біні – це тепла історія! Але щоб вона не здавалася нудною, обирайте біні яскравих кольорів або у незвичайному принті!

Берет

Берет – це «французька» історія, але щоб вона була не надто «французькою», обирайте берет зі штучного хутра, атласної тканини або із незвичним оздобленням.

Шапка зі штучного хутра

Шапка зі штучного хутра – це історія «sustainability»! Enough said!

Бейкер бой

Baker boy – наразі це історія Руслана Багінського, хоча у нього в колекціях крім цієї моделі присутні і берети, і шапки-вушанки, і федори! 

Bucket hat

Bucket hat – це історія 90х, яка успішно повернулася у 2019 і триматиме позиції успішності у 2020 також! Обирайте моделі із твіду, вельвету або з ефектом лаку.

Як Ви бачите, зараз на трендовій хвилі таке розмаїття моделей, що хоч який би образ Ви не обрали, до нього знайдеться головний убір, на який неодмінно звернуть увагу!

Фото: modaoperandi.com /farfetch.com / net-a-porter.com

Підготувала Анна Константинова, fashion редактор, стиліст

FASHION & STYLELIFESTYLE

Добавить комментарий