Xuan haute couture spring/summer 2020 Опубликовано On


Фінальний, вражаючий, жіночий та такий таємничий показ в рамках тижня кутюрної моди став показ від дизайнерки Xuan haute! Анна Константинова на власні очі побачила всю чаривність моделей колекциї:

Датсько-в’єтнамський дизайнер Xuan-Thu Nguyen у своїй колекції намагалася зупинити час і вловити момент, але, водночас, хотіла мріяти і спостерігати за плином часу. 

Її колекція наповнена яскравими фарбами, різноманітними текстурами, формами та об‘ємами! Кожне вбрання розповідає свою історію. І кожен цю історію розуміє по-своєму. Щоб підкреслити цей момент, Xuan запросила 5 різних художників, які зобразили 5 суконь із колекції кутюр‘є і 1 майстра, який робить маски. Вийшло дуже творчо і незвичайно! Маски закривали обличчя моделей, що створювало ефект таємничості та інтриги! 

Наприкінці шоу 5 моделей у вбранні, яке було зображене на картинах розташувалися поруч із ними! Особливий настрій показу створювала музика, яка змушувала то мрійливо спостерігати, то зануритися у роздуми! 

Так тиждень кутюрної моди завершився – Париж немов полегшено зітхнув! І повернувся до свого звичного життя із неймовірним сутінковим сяйвом, запахом круасанів і кави у вуличних кафе, елегантно вдягненими жінками із тонким ароматом парфумів і завжди неперевершеною Ейфелевою вежею.

À bientôt, Paris!

з любов’ю, fashion – редактор Анна Константинова
спеціально для Prime Time magazine

FASHION & STYLE

Добавить комментарий