Бренд Nine

Ваш товар орієнтовано на український ринок? Чи  планували ви рухатись у напрямку Європи?  

В першу чергу ми орієнтуємось на український ринок. На сьогодні в планах першим пунктом не стоїть вихід на Європу. Втім, ми маємо клієнток в Празі, Нью-Йорку, Парижі, Лондоні, Берлині і навіть у далекій Ісландії.

Ірино, що вас спонукає творити?

Я занадто люблю гарний одяг і гарно одягнених дівчат. Та й сама думка, що ти одягаєш сотні жінок дуже тішить. А найбільш надихають відгуки наших клієнтів. Я їх перечитую, коли потрібне натхнення, ідея чи рішення. І кращого способу поки не знаю.

Також листаю «Vogue» різних років випуску, переглядаю сайт і не лише українську версію. Фільми про моду і біографії відомих модельєрів теж додаємо до списку. А коли втомлюєшся і, перечитую історії великих бізнес-імперій. На комп’ютері у мене є підбірка мотивуючих ілюстрацій, а в блокноті – цитат.

Засновник бренду «Nine» – Ірина розповіла про те, як два роки тому була журналістом на “Х-факторі” і навіть не могла уявити, що колись одяг її виробництва буде неймовірно популярним. Але, як зазначила Іра, з самого дитинства вона цікавилась дизайном, а в студентські роки вже самостійно навчилась шити.  Зараз дизайнерка знає багато нюансів, але це не заважає постійно навчатись і дізнаватись нове.

Ірино, ваші колекції складаються з 9 одиниць. Чому?

Ще два роки тому я, як більшість дівчат, одягалась у мас-маркеті, які знаходяться у наших торгових центрах. І страшенно обурювалась, коли зустрічала людей у такому ж одязі, як у мене. А таке траплялось чи не щодня! Тож я вирішила створити бренд одягу, який буде випускати лімітовану кількість одиниць. Так, кожна модель одягу існує в 9 одиницях. Якщо взяти наше рожеве пальто, то їх буде всього 9 на Україну і світ. А нові колекції, відповідно,  ми випускаємо майже щомісяця. Завдяки такому підходу кожна дівчина й жінка може відчувати себе особливою. І це прекрасно!

Звідки статистика, що саме 9 буде достатньо?

Яка саме має бути кількість одиниць я міркувала зі своїми подругами-колегами з “Х-фактору”. Ми зійшлись на думці, що 9 – це оптимальна кількість одиниць. Немало і небагато. Сама назва бренду читається легко і запам’ятовується швидко. Як показала практика, 9 одиниць – маленька кількість. Нас часто просять пошити “хоча б ще одненьку для мене”. Але щоб не повторюватись, ми просто часто оновлюємо асортимент.

Наша мета проста і зрозуміла. Ми прагнемо одягнути кожну дівчину і кожну жінку в Nine, але не в тисячу однакових суконь від нашого бренду, а в різні кольори і різні фасони.

Дизайн одягу – це лише один з етапів виробництва, перед та після цього треба проробити багато всього. Наприклад, знайти, обрати де закупити тканину та матеріали для моделей. Які критерії  підбірки матеріалів вже випрацювали із досвідом?

Одним із основних пунктів при запуску бренду був і є – це хороші тканини. У нас 85% – європейського виробництва, 15% – турецького (це переважно костюмні тканини). Я просто обожнюю італійську бавовну і французький штапель, тому у нас багато варіацій цих тканин. Головні критерії відбору – приємна тканина на дотик і гарний принт. Тоді це ідеальне поєднання.

Все на місці, у Києві, купити можливо, але протягом кількох місяців. Наразі ми маємо багато різних постачальників тканин із різних міст, тому ми не обмежуємось одним містом. У травні розширюємо географію і їдемо знайомитись із італійськими фабриками вже напряму.

Найбільш надихають відгуки наших клієнтів. Я їх перечитую, коли потрібне натхнення, ідея чи рішення. І кращого способу поки не знаю.

Які тенденції української фешн-індустрії спостерігаються сьогодні? Що обирають українки?

Я можу говорити тільки за наших клієнтів. Вони втомились від мас-маркету, від поліестрових тканин, від однотипних фасонів у кожному магазині. Наші клієнти обирають якість: якість пошиву і якість тканини. Але й не забуваємо про стиль і модні тенденції. Нас асоціюють з ніжними кольорам: рожевий, блакитний, пудровий і різноманітними квітковими принтами, – і ми їм не зраджуємо:). У сезон весна-літо у нас завжди знайдуть костюм, квіткову блузу чи сукню на бретелях. У сезон зима-осінь наші жилети – це просто хіт продажів.

Хто ця дівчина або жінка, яка має обирати бренд  Nine?

Вона – впевнена, цілеспрямована, стильна і, звісно, найпривабливіша!

(PT#1 от 11.05.2017г.)

Exclusive for the Prime Time magazine