Особистість, яка не має меж ані у своїй свідомості, ані в житті, – Тарас Костанчук. Він – громадський діяч, правозахисник, який навіть у застоялому середовищі старої політичної системи руйнує стереотипи й крокує за своїми власними правилами. За ним – сотні побратимів, з якими Тарас пройшов крізь вогонь війни на сході у 2014. Потрапивши в оточення в Іловайську зі своїм бойовим товаришем, він зміг вийти й продовжити боротьбу за права співгромадян. Про війну та мир у країні, перспективи для України та громадянський обов’язок кожного з нас в інтерв’ю для “Prime Time magazine”.

Хедлайнером даного номера «Prime Time magazine» не випадково було обрано Михайла Поживанова – українського політика, громадського діяча. Незважаючи на багатий досвід у бізнесі, політиці й громадській діяльності, Михайло й до сьогодні продовжує опановувати різні сфери діяльності, відкривати нові грані життя, учитися новому та втілювати сміливі ідеї на благо країни. В інтерв’ю для нашого видання ми поговорили про особисту мотивацію, про перспективи, які є в країні, про політику та важкий період, який довелося пережити далеко від рідної землі.

Після активної фази війни, так званої антитерористичної операції, було дуже багато постраждалих: родини загиблих, хлопці після поранень, діти загиблих, мирні жителі сходу. Ми організовували допомогу й відправляли в зону АТО (тоді ще я не їздила туди). Я бачила стільки знівечених життів, горя й болю, що доводилося переживати людям, це не передати словами.

За свою десятилетнюю карьеру, я поменял много тренеров. Все исполнили свою роль ответственно, и каждый из них подарил мне бесценный опыт. Ведь на каждом этапе спортивной карьеры должна быть выстроена стратегия, которая поднимет спортсмена на новый уровень.

Когда я строил гостиницу «STARO», за основу я взял традиции нашего города, пропустил через те события, которые здесь происходили и происходят. Экстерьер, история, образы людей, которые здесь жили – все это легло в основу концепции отеля.

Успешная личность, например женщина, должна быть гармоничной, а значит умело совмещать семью и профессиональную деятельность. Ведь, она может реализоваться тогда, когда сумеет построить надежный тыл в виде своей семьи и найти выход в нужное русло для своей созидательной энергии…