Експерт в галузі Емоційного Інтелекту і його застосування в бізнесі та особистому розвитку.
 Автор методик з розвитку пам’яті та уваги
у дорослих і дітей.
Автор і ведучий міжнародного проекту “апгрейд – тур –
новий вид креативної освіти і відпочинку”.
Співзасновник INTERNATIONAL ASSOCIATION OF ENNEATECHNOLOGIES
Член Міжнародної Асоціації IEA
Персональні коуч ТОП-менеджерів і власників бізнесу.
Співзасновник міжнародної мережі франшиз:
центр емоційного здоров’я «Amograce»
центр розвитку дитини “Future Education Center 3/7”
центр сексуальної освіти “HIGH Studio”
Агенство Емоційної Безпеки «E. S.A.»
Співавтор книг:
“EQ – killer. Емоційний інтелект в бізнесі”
 – “Типи тіла – Типи мислення. Стратегія геніальності.”
 – “Індивідуальний підхід до клієнта. EQ в продажах.”
 – “Емоційне вигоряння”
 – “Як розвинути в дитині харизму і геніальність”
 – “10 типів чоловіків. Секс і відносини.”
 – “10 типів жінок. Вона під ключ”
Досвід проведення навчальних програм більше 25 років.

Ні для кого не секрет, що наш світ змінюється з шаленою швидкістю. Обсяг знань людства подвоюється кожні десять років і те, що сьогодні знають батьки, для їхніх дітей всього лише частина, та й то не найкраща. Сам рівень знань змінився, і щоб ваша дитина відповідала йому, традиційної, шкільної форми навчання вже недостатньо. Потрібен інший підхід, який розвивав би в дитині не просто жагу до знань, а вміння користуватися ними з максимальною ефективністю, виходячи з його індивідуальних особливостей.
Тому ми, «3/7 Future Education Center», в основі якого лежать авторські методики діагностики та розвитку вродженого потенціалу дитини ізраїльських дослідників в галузі еннеатипології й емоційного інтелекту, розробили авторську методику, яка має позитивні та конкретні результати.

Безталанних дітей не буває. Кожна дитина має своє призначення. Просто батьки не завжди розуміють, для чого дитя народилося, у чому його особливість, як допомогти йому реалізуватися в житті, тому що часто дивляться на його майбутнє, виходячи зі своїх переваг, а не з потенціалу самої дитини.

Наша методика якраз і спрямована на те, щоб нарешті позбутися цієї порочної практики. Вона дає відповіді на найголовніші запитання: «Хто ваша дитина?», «Який її головний талант?», «У якій сфері вона досягне в житті найбільших успіхів?» Але це тільки півсправи. Важливо навчити його/її мислити нестандартно, тому що в майбутньому люди з шаблонним мисленням не мають жодних шансів вирватися з порочного кола системи. Можна стати багатим, якщо писати одні тільки рінгтони для смартфонів, але видатним музикантом – ніколи. І немає сенсу віддавати дитину в музичну школу, якщо її талант – це спорт або фінанси. Завдяки методиці «3/7 Future Education Center» можна не тільки дізнатися теперішнє дитини, але й змоделювати її майбутнє, дати саме ті навички, які їй дійсно допоможуть розвинутися, а не просто жити. Більш детально ви можете ознайомитися з цією методикою на сайті.

А тепер про те, як це все відбувається. Для того щоб зробити процес не тільки корисним, а й цікавим, ми придумали для вас таку цікаву в усіх відношеннях форму, як апгрейд-тур – свого роду сімейний табір, де дорослі й діти відпочивають, насолоджуються мальовничою природою й розвиваються в атмосфері творчості й гри. Але так це виглядає лише зі сторони. Насправді це інтенсивний формат інноваційної освіти, де набуваються корисні для вашого життя навички. Програма розрахована на 20 днів за трьома взаємозалежними напрямками: діти-дорослі-сім’я в цілому. Такий підхід дає можливість вирішити проблеми, що накопичилися в комплексі, максимально ефективно, поєднуючи теорію й практику. Одна справа, коли ви робите це в місті, де одне постійно накладається на інше – побут, робота, метушня. Інше – коли вас нічого не відволікає й можна зосередитися.

Що станеться за ці 20 днів?
Діти пройдуть діагностику внутрішнього потенціалу, отримають розвиток якостей свого характеру, які стануть у нагоді їм у сучасному житті, підвищать коефіцієнти особистісної ефективності, стануть більш відкритими й комунікабельними, налагодять взаєморозуміння з батьками й отримають ще багато чого корисного, про що ви можете дізнатися на сайті.

А також – що чекає їхніх тат і мам? Вони теж не залишаться без уваги. Після закінчення туру всіх вас чекають бонуси у вигляді розвитку всіх видів пам’яті, активації мислення й творчого потенціалу, формування здорових звичок, виховання у ваших дітей якостей характеру для успішного й щасливого життя, гармонізація роботи лівої й правої півкуль головного мозку. До речі, останнє – найбільш цінне, тому що дає можливість збільшити ефективність роботи мозку, у результаті з’являється почуття легкості розуму, якщо не ейфорія.

І останній напрям – сім’я.
Не секрет, що навіть щасливі пари час від часу зазнають труднощів. Для того щоб подолати їх, часто потрібна допомога фахівців, свого роду третейського судді, який пояснить подружжю їх помилки. Тому що проблеми, як і стосунки в родині, дуже багатогранні й часто не мають простих рішень. Щоб усунути їх, бажано без ризику рецидиву, необхідно розбиратися в індивідуальних особливостях характеру людей, яких ти любиш. Тоді образи, конфлікти й непорозуміння зводяться до мінімуму. Тоді й почуття працюють спільно з розумом, тоді можна побудувати ті взаємини в сім’ї, про які ти мрієш. Криза – це так само результат того, що я чекав/ла, що людина зміниться, а він/вона так і не змінився/лася. Наприклад, ми вважаємо, що дитину виховає дитсадок і школа, а цього не сталося; що я тато, а вихованням чомусь повинна займатися мама. А її ніхто виховувати дітей не вчив, тільки доглядати. Або навпаки – виховувати повинен тато, бо в сім’ї ростуть хлопчики. Чи завжди в нас у місті є на це час – сісти й спокійно в усьому розібратися? Не думаю.

А як щодо емоційного здоров’я вашої дитини?

Адже вона все бачить і чує. Звідти й проблеми в спілкуванні, тому що яка у вашій родині атмосфера, таким і буде її емоційний стан. Англійське прислів’я свідчить: «Не виховуйте дітей, виховуйте себе. Діти все одно будуть схожі на вас”. Тому так важливий апгрейд-тур не тільки для дітей і батьків, але й для всієї сім’ї в цілому, як єдиного організму.

Кількість осіб у групі – від 15 до 20. Основні країни, де проводяться тури: Іспанія, Ізраїль та Україна. Брати участь у них можна як сім’єю або парою, так і індивідуально. Залишити заявку на участь, а також ознайомитися з відгуками учасників попередніх турів можна на тому ж сайті. Ми зв’яжемося з вами й із задоволенням відповімо на всі ваші запитання.