– Розкажіть про свій творчий шлях. Коли Ви усвідомили, що сцена для Вас – це не тільки професія, а й життя?

– Співаю я з раннього дитинства, моя мама жартує, що я спочатку почала співати, а вже потім говорити. Я співала в дитячому садочку та школі, мені віддавали всі можливі музичні ролі. Жодного свята чи огляду художньої самодіяльності не обходилися без моєї участі. А ще було безліч вокальних конкурсів та фестивалів! Я можу навіть похвалитись, що в дитинстві та в юні роки стала переможницею та лауреатом на 33 всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Коли мені було п’ятнадцять, я зрозуміла, що музика – це моє життя і я без цього просто не зможу жити. Коли я на сцені, то відчуваю себе найщасливішою людиною на світі. Я просто хочу передавати людям позитивні емоції, які в цей час я сама переживаю!

– Про що сьогодні хочеться співати?

– Був період моєї творчості, коли я співала романтичні пісні про кохання. За останні два роки у творчості співачки Андріани відбулися кардинальні зміни – до звичного звучання додалися балканські мотиви. Тепер я співаю виключно веселі, смішні, жартівливі пісні, у яких люблю кепкувати не тільки з чоловіків, а й із самої себе. – Хто є автором Ваших композицій? – Раніше більшість пісень, і слова, і музику писала я сама. Останні два роки музику мені пише Роман Микульський, який робить також аранжування до моїх треків та є нашим саундпродюсером.

– Як вважаєте, чи існує якийсь секрет для хітової композиції?

– У музиці нічого неможливо передбачити. Я твердо переконана в тому, що немає жодної формули для написання ХІТа! Коли ми приїжджаємо в гості до «зазнайкуватих» музикантів, які при першій зустрічі заявляють нам: “Я пишу исключительно ХИТы”, то ми розвертаємось, дякуємо за увагу й покидаємо це приміщення. Ніхто не може передбачити, що буде з тією чи іншою піснею. ЇЇ потрібно спочатку записати на студії, запустити пісню в ротацію на радіо, телебачення, інтернет ресурси, і тільки через декілька місяців можна буде зробити «тверезий» аналіз популярності треку.

– Відомо, що Ви займаєтеся дизайном одягу. Чим саме Вас зацікавила ця сфера?

– Усе також походить з раннього дитинства, коли я любила не тільки співати, але й малювати. І навіть довгий час не могла для себе зрозуміти, про що я більше мрію: стати художницею чи співачкою. Коли подорослішала, більшу частину свого гардеробу відшивала власноруч. До того мої навички та відчуття стилю допомагали у створенні сценічних костюмів для себе й мого шоу-балету. З народженям другого синочока, я відшивала йому велику кількість оригінального одягу. Усі навколо звертали увагу на дитячі образи, робили компліменти. За збігом обставин, тоді в Україні почалася війна, концертів і святкувань як таких майже не було, і моя творча енергія була спрямована саме на створення бренду АNDRIANA KIDS, в асортименті якого сьогодні є понад двісті видів різноманітної продукції. Наш одяг продається по всій території Україні й навіть за її межами.

– Розкажіть про свої творчі плани.

– Творчі плани в нас просто шалені! За останній рік я відчула неабияку увагу до своєї творчості. Це мені надає багато сил та натхнення. Я готова працювати 25 годин на добу заради результату й не приховую амбіцій урешті-решт стати топ-артисткою. Я хочу й буду записувати нові пісні, знімати нові відеороботи, хочу багато гастролювати й мрію про велике турне найкращими й найбільшими майданчиками нашої країни!