Тіана Роз

Тіана Роз

Співачка, композитор, телеведуча.

Життя Тіани сповнено мандрівками, творчістю та вихованням донечки! На рахунку артистки величезна кількість міжнародних конкурсів та фестивалів. З 16 років Тіана була солісткою Хмельницької обласної філармонії, а у 21 рік стала солісткою академічного ансамблю пісні і танцю державної прикордонної служби України. Доля також завела дівчину у сферу журналістики. Перший телевізійний проект – “Зворотній відлік”, далі захопливі «Світські хроніки», в якому Тіана проявила себе не тільки, як співоча- ведуча, але і як сценарист. Про успіх, родину, натхнення ми поговорили в інтерв’ю для журналу «Prime Time».

Нажаль, ситуація яка зараз панує у нашій державі не сприяє розвитку культури. Людей переймають інші потреби.

Що саме вас надихає, як автора та виконавця музичних композицій?

Любов! Вона навколо нас! У моїй голові завжди тільки позитивні думки, у серці багато любові і вдячності за кожен день. Я люблю життя і людей які мене оточують. Також, мене надихає сама  музика, але якісна, тому віддаю перевагу західним виконавцям. Але хочу відмітити , що останнім часом на нашій естраді відбулись дуже приємні зміни, реально відчувається розвиток вітчизняної музики, ура!

Скажіть, яких культурних проектів, на вашу думку не вистачає сьогодні державі? Чи задовільнені культурні потреби населення?

Нажаль, ситуація яка зараз панує у нашій державі не сприяє розвитку культури. Людей переймають інші потреби. Якщо говорити в цілому, то в першу чергу, має бути зацікавленість у розвитку культури наших можновладців, а так як при владі бізнесмени і спортсмени, про розвиток якої культури можна говорити, хіба що фізкультури?

Як би ви охарактеризували таке поняття, як популярність? Як її досягти артисту?

Популярність – це любов та увага  до артиста з боку його шанувальників, слухачів. Популярність – це тісний гастрольний графік та повні зали фанів. Але не потрібно плутати популярність з таким поняттям, як відомість, адже відомим можна стати штучно, наприклад , за допомогою великих грошей, а популярність так і не здобути, адже гроші не в силах купити любов слухачів. Як досягти популярності? На мою думку, це сукупність факторів: талант, харизма, цікавий репертуар, але і без фінансової підтримки не обійтись. Будь який проект потребує реклами, а реклама коштує грошей.

Як ставитесь до шоу-талантів? На вашу думку – це більше шанс для артистів чи те, що може їх зламати назавжди?

Ой, дуже цікаве запитання…Талант шоу посіяли і відкрили для нас дуже багато нових і цікавих артистів. Я вважаю, що це хороший шанс вже для готового і сформованого артиста, який має в асортименті готові пісні та відеоролики, кліпи, а талант шоу – це свого роду хороша реклама для його діяльності. У інших випадках – це лотерея. Або – або… Ми ж не раз були свідками, коли артиста запалювало шоу, а після його закінчення, про “зірку” ми так нічого і не почули…

Якби довелось обрати – кар’єра або родина, щоб ви обрали?  Чи вважаєте ви доречним ставити на один рівень такі два різних поняття?

Родина ніяким чином не впливає на кар’єру, я наразі це вдало доводжу! У мене маленька донечка, їй лише 1,4  але я, за час декрету, вже встигла себе проявити у Японії , мала в Токіо декілька сольних концертів. Зараз дописую вже другий альбом, даю регулярно майстер класи з вокалу і готую новий проект! Тому все реально, потрібно лише бажання. Але, якби все ж таки прийшлось обирати, звичайно, я б обрала родину. Для мене це найбільше щастя, найцінніший подарунок долі, тому порівнювати чи ставити на один рівень ці два поняття – недоречно. Все минає, забувається, виходить з моди, залишаються лише вічні цінності, сім’я , любов, діти. І справжнє усвідомлення цих понять приходить тільки після народження дитини.

(PT#1 от 11.05.2017р.)

Exclusive for the Prime Time Magazine