Віктор Бронюк

фронт мен гурту “ТІК”

– Чим саме наповнене ваше життя зараз? Які у Вас пріоритети, на що ставите акценти?

– Насправді роботи вистачає. Ми з гуртом живемо гастролями та концертами. Працюємо в студії, готуємося до Всеукраїнського ювілейного туру.

Я також роблю акценти на підприємницькій діяльності – віднедавна став співвласником IT-компанії «Дах онлайн». Ми створили інтернет-платформу, що дозволяє власникам нерухомості здійснювати всі платежі по будинку, брати участь в обговореннях, створювати власні. Тобто це такий собі інтернет-комунікатор для полегшення й покращення комунального життя людей.

– У деяких джерелах також можна знайти той факт, що Ви займаєтеся громадською діяльністю. Це правда?

– Так, я є головою наглядової ради Благодійного фонду «Подільська громада». Ця організація об’єднує у Вінниці владу, бізнес-еліту й активних учасників громади для вирішення соціальних та культурних питань. Цей клуб, до речі, було відзначено недержавними організаціями одним з найкращих фондів громади в Україні. Окрім цього, гурт «ТІК» має свій корпоративний фонд. Це наше бачення в сучасному світі переходу від спонтанної благочинності до цивілізованої філантропії. Ми проводимо конкурс стипендії серед талановитої молоді. Діти мають можливість втілювати свої мрії в життя, беручи участь у конкурсах, працюючи над проектами. Вони розуміють усю складність досягнення своїх цілей, намагаються викластися на всі 100%, а ми допомагаємо їм. Також я радник міського голови на громадських засадах, беру активну участь у розробці й інвестиції в новітні проекти стосовно житлово-комунальної системи міст та містечок України. Це все моя ініціатива, мені приємно й цікаво долучатися до всіх процесів, які відбуваються у Вінниці, адже я живу й працюю в цьому місті.

– Чи плануєте Ви йти в політику?

– Якщо говорити в широкому контексті, то мене, як і будь-якого громадянина, тривожить багато речей у нашій державі: я хочу комфортно жити у своїй країні, я хочу, щоб було менше брехні й крадіжок, я хочу, щоб у нас нарешті почав працювати закон, я хочу, щоб нам вдалося здолати корупційні схеми, я хочу, щоб була знята депутатська недоторканність. І головне завдання, яке постає перед нами, – бути готовими до цих змін і змінюватися особисто, а також якісно виконувати свою роботу. Якщо говорити про те, щоб іти в політику, то тут питання: для чого?  Просто так, аби було? Мені більш цікава громадська робота, якою я займаюся багато років.

– На Вашу думку, чи є в Україні гідний кандидат на посаду Президента?

– Розумієте, оскільки політичні обіцянки в нашій країні постійно не виконуються, то на сьогоднішній день перед виборами кандидатам доводиться ще більше обіцяти. І люди ж розуміють, що це неправда, але все одно чомусь вірять, бо воно так гарно «лягає» на вухо. На жаль, у нас дуже малий рівень освіченості виборців…

– Розкажіть, для чого Ви створили YouTube-канал? Це слідування трендам чи «поклик душі»?

– Це моя давня ідея створити інформаційно-розважально-публіцистичну програму, яка  давала б глибші уявлення про гастрономічні особливості вживання алкоголю й формувала культуру споживання «гарячих» напоїв. На цьому каналі ми створюємо контент і для чоловіків, і для жінок. Я дійсно люблю готувати, у мене є багато авторських рецептів, тому я хочу ними ділитися з людьми.

– Гурту “ТІК” виповнюється вже 15 років. Які зміни відбулися в команді за цей час?

– За останні півроку до нашої команди ввійшли люди, які займаються SMM, для нас це досить нова річ. Я не знаю, чому так трапилося, але раніше ми особливої уваги не приділяли поширенню нашого бренду в соціальних мережах. Згодом зрозуміли, що соцмережі – це потужне джерело інформації з великою аудиторією. Тому зараз великий акцент робимо саме на це. Окрім того, ми зробили свій логотип, зареєструвалися як торгова марка та громадська організація.

 

– З якими проблемами Ви зіштовхуєтеся в шоу-бізнесі?

– Ми живемо у Вінниці, тому мало часу проводимо в тусовках шоубізу. Це надає можливість займатись улюбленою справою, не зважати на інших. Узагалі не треба ніколи порівнювати себе з кимось, адже ви направляєте свою енергію й сили не в те русло. Навпаки, необхідно концентруватися на собі й порівнювати себе «сьогоднішнього» з «учорашнім».

 

– Нещодавно Ви представили пісню і кліп –«Злива». Розкажіть історію цієї ліричної композиції?

– Текст до цієї композиції був написаний ще задовго до створення кліпу, десь на сході України. Потім прийшов час робити відеоролик. І так трапилося, що одна моя знайома режисерка знімала матеріал про український балет. Вона мені розповіла ті речі, які, можливо, недоступні для більшості людей. Виявляється, що наш національний балет має давні традиції, і взагалі, не кожна європейська столиця має свій театр опери й балету. Під час відеокліпу ми хотіли показати життя балерин, яке відбувається за лаштунками. Воно не таке легке, яким ми його бачимо на сцені. Там багато травм, розчарувань, мозолів…

 

– Через рік Ви вирушаєте в тур Україною. Під якою назвою, з якою ідеєю? Чи будете запрошувати колег – артистів?

– Всеукраїнський тур називається «10-15-20» – це наш ювілейний десятий концерт, присвячений 15-річчю групи, який відбудеться  2020 року. Але спочатку нам треба пережити вибори… (посміхається). Як такої логістики ми ще не планували, можливо, за традицією, перше місце, куди ми поїдемо, буде Вінниця. Щодо зірок, то думки є, але всі нюанси ще узгоджуємо.

(PT#7 від 01.03.2019р.)