Катерина Потлова

Катерина Потлова

Дизайнер, стиліст, імджмейкер, продюсер та автор

масштабного проекту «ETHNO FASHION by POTLOVA»

Людина, навколо та поруч із якою відбуваються дива. Катерина завзята до роботи, творча та енергійна. В її руках оживають квіти й каміння, перетворюючись на вишукані прикраси. Образи над якими працює Катерина беруть своє коріння з глибини українських традицій. А особистості, які приміряють образи справжніх українок відмічають, що такої неймовірної сили вони ще ніколи не відчували раніше. Про натхнення та про проект «ETHNO FASHION by POTLOVA» читайте в нашому інтерв’ю.

Для мене дуже важливо оточувати себе людьми, близькими по духу, чесними, щирими. Це дуже допомагає в роботі і в житті!

Катерино, розкажіть про те, що веде вас по життю? Що вас надихає?

Секрет мого натхнення – це величезна радість і щастя від того, чим я займаюсь. Я люблю свою роботу. Мене оточують люди, які підтримують і надихають на подальшу діяльність. Я отримую неймовірне задоволення як від процесу роботи над образами, так  і від результатів своєї праці. Особливо, коли бачу очі сповнені радістю та щастям від моєї діяльності.

На відміну від багатьох сучасних дизайнерів, які обирають нехитрі назви для свого бренду, придумують їм “легенду”, Ви створили бренд в основі якого ваше Ім’я та Прізвище. Що вплинуло на таке рішення?

Не дарма говорять, твій бренд – це твоє друге ім’я. Так чому б не зробити так, щоб назва бренду збігалась з ім’ям його творця, підкреслюючи індивідуальність? Адже в індустрії моди дуже важливо зуміти правильно заявити про себе. Персональний бренд – це ваше ім’я, підкріплене особистої репутацією, тому мені було важливо не тільки правильно заявити про себе, а й підтримувати імідж на найвищому рівні.

Ви оточені великою кількістю людей. При цьому завжди відкриті і готові до нових знайомств. Як залишатися собою, в сучасному потоці інформації, подій і людей?

Для мене дуже важливо оточувати себе людьми, близькими по духу, чесними, щирими. Це дуже допомагає в роботі і в житті, коли поруч є люди, які підтримують і вірять в мене, незважаючи ні на що. Я багато працюю над собою, тому я знаходжу відповіді на ті питання, які цікавлять саме мене. Внутрішній спокій і гармонія із собою – це труд!

Яку найціннішу пораду в житті Ви отримували?

Багато хто любить давати поради, але найважливіше для мене – це підтримка моїх близьких, які щиро мені кажуть «Залишайся самою собою»!

Ваш проект за короткий термін набув широкої популярності, його підтримали багато публічних людей. У чому його успіх?

У підйомі свідомості українців! В бажанні повернутися до своїх витоків до величної історії українського народу, що занурюється глибоко в століття! В повазі і трепеті, з яким ми почали ставитися до власної культури і традицій.

Мій проект «ETHNO FASHION by POTLOVA» унікальний в своєму роді. Основна його мета – звеличення сучасної самобутньої української жінки, берегині традицій. Ця жінка несе в собі пам’ять і мудрість поколінь, випромінюючи щирість, жіночність, тремтливість, ніжність і одночасно неймовірну силу духу. Її  непорушна воля і внутрішня свобода надихає. Саме такі українські жінки стояли і стоять біля витоків вільної і сильної сучасної України.

(PT#1 от 11.05.2017г.)

Exclusive for the Prime Time Magazine