Ammar Abu Lawi: integrated company for construction iccОпубликовано On


Аммар Абу Лаві – власник найбільшої компанії з будівництва в Йорданії «INTEGRATED COMPANY FOR CONSTRUCTION ICC», на рахунку якої понад сотні успішно-реалізованих проектів. Аммар з 2018 року активно займається інвестиціями в українську економіку, зокрема експортує граніт, мінеральну воду та українську продукцію. За останній рік на ринок до Саудівської Аравії, завдяки діяльності INTEGRATED COMPANY FOR CONSTRUCTION ICC, зайшли більше півсотні українських виробників. Про інвестиції, міжнародні взаємини та українських партнерів Аммар Абу Лаві розповів ексклюзивно для Prime Time magazine.

– З економічної точки зору, чим саме Україна приваблює іноземних інвесторів?
– В України є великий потенціал! Це багата на ресурси країна, не тільки з точки зору виробництва або промисловості! Головне, що тут є – це людський потенціал! Природньо, все це в сукупності дає позитивні показники з економічної точки зору, працювати з українцями, в Україні – вигідно! Я знаю, що інвестори із Саудівської Аравії працюють на українському ринку протягом багатьох років і результатами цих праць можуть задовольнятися і пишатися обидві сторони.

– Але український ринок все ж таки нестабільний, і це не секрет. Чи існують ризики інвестування в українську економіку, на вашу думку?
– Кожен інвестор знає про ризики в будь-якій сфері, в будь-якій країні. Звичайно, є країни в яких ризики зведені до мінімуму, через стабільну політичну та економічну ситуацію. Є ті, які навпаки – нестабільні в різних точок зору. Так, якщо дивитись на політичну ситуацію, то Україна нестабільна, але саме розуміння того, що це молода країна, яка розвивається, тут розвинута інфраструктура, освідченні громадяни, розвинуті такі сфери, як IT, важка та легка промисловість, і це дає максимум позитивних показників. Тим більше з приходом до влади молодих фахівців, відкритих до партнерства, працювати стало легше і сподіваюсь, що для інвесторів будуть створені лояльні умови!

– Ви співпрацюєте з українськими виробниками. Яка саме продукція є цікавою для Королівства Саудівської Аравії?
– Звичайно, в першу чергу, нам цікава високоякісна, ексклюзивна продукція. Попит є, як на продукти харчування, воду, так і на будівельні матеріали. На даний момент ми експортуємо мінеральну воду, граніт і іншу продукцію, яку успішно реалізовуємо на території королівства. Але цим не обмежуємось! Багато аспектів бізнесу ще не охоплено і це дає привід для розширення подальшої діяльності.

– Які умови співпраці ви пропонуєте українським виробниками?
– Умови повинні бути, перш за все, взаємовигідними. Ми домовляємося з кожним виробником індивідуально, під кожного розробляємо план і контролюємо, щоб виконувалися умови партнерської угоди. Потрібно розуміти, що ми зацікавлені в довгострокових відносинах і зокрема в розвитку того чи іншого партнера. Зокрема, такий фактор, як зростання та розвиток партнера на внутрішньому та зовнішньому рівнях – показник того, що ми рухаємося в правильному напрямку.

– Яким чином нові українські виробники можуть співпрацювати з компанією «INTEGRATED COMPANY FOR CONSTRUCTION ICC»?
– У нас є представники в Україні – це українські агенти в Києві, і в деяких інших регіональних центрах. Ці агенти допомагають шукати і знаходити потрібних нам партнерів. Ми працюємо тільки через них, що спрощує взаємодію між сторонами.

PRIME TIME MAGAZINE 2020 #8

BUSINESSИНТЕРВЬЮ

Добавить комментарий